Ile ważyły Wasze dzieci w momencie narodzin?

12/10/12 15:40:24

Nasza Łucja ważyła 4240kg przy 60 cm:) Co ciekawe na badaniu usg 3dni wcześniej aparat pomylił się i to sporo bo wychodziło 3700. Przynajmniej lepiej mi było rodzić z myślą o tym że Pysia będzie mniejsza.

Pomóżcie wybrać!!!

06/06/12 15:00:24

Hej Kobietki:) Będzie Łucja już w 100%. Muszę wam opowiedzieć o moim dziadku po prostu wymiata!!! Kiedy odwiedziłam go z wizytą i powiedziałam że będzie prawnuczka to zapytał "a skąd wiesz?". Ja mu na to że lekarz tak powiedział,a dziadek "a skąd on się zna" hahaha:) Później byłam u mojego lekarza który jest fantastyczny i zna się na żartach. Opowiedziałam mu co dziadek mówił,a on zapewnił mnie że mimo iż każdy zna taką historię że miała być córka a wyszedł syn i na odwrót to stwierdzenie płci jest najłatwiejsze. Powiedział też że jak u mnie jakimś cudem wyjdzie syn to idzie na emeryturę i wyprawia mi chrzciny:))))))) Miłego dłuższego weekendu:***

Pomóżcie wybrać!!!

16/05/12 15:09:34

Dziewczyny przeszła Łucja. Mąż pomyślał przeanalizował i powiedział że faktycznie te imię będzie bardziej pasowało do naszej Pysi. Dzięki za radę,bez was ciężko by było mi go przekonać:**** Eden z wymienionych najbardziej podoba mi się Michał. a moja propozycja Alan,troszkę oryginalnie ale sympatycznie-Alanek:)

RUCHY DZIDZI :) OD KIEDY CZUJECIE?

09/05/12 06:00:32

Moja dzidzia dała o sobie znać około 20tyg tak delikatnie pukała,a już teraz raptem dwa tygodnie później czuje ją jeszcze bardziej i nie mogę się doczekać kiedy wstanie i da mi o tym znać. Cudne uczucie:**

Pomóżcie wybrać!!!

08/05/12 19:17:28

Teraz żałuje że pytałam znajomych bo cały czas o tym myślę. Ale człowiek się cieszy i jak to u mnie bywa gada:) i w dodatku mój mąż upierał się przy Alicji,chciał mi udowodnić że ma racje no i pytaliśmy,ale ja się nie poddam i będzie Łucja:) !!! a mój mąż jauż prawie prawie też jest na tak :wink: