Ziółka i ziołopijki:)

13/09/12 08:31:12

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa, jeju, aż ciepło w serduchu gdy się to czyta :) She-1 - Nie wiem jeszcze czy chłopiec czy dziewczynka. Jest nam to obojętne, ale ciekawość mnie zjada :D Najgorsze były pierwsze 3 miesiące - mdłości, nudności i wymioty całymi dniami. Ale od 3 tygodni czuję się już świetnie, wróciła energia i chęć życia :) Tyle, że kondycja mocno spadła - zadyszka jest na porządku dziennym. Od kilkunastu dni czuję już ruchy maluszka - najsłodsze uczucie jakie można sobie wyobrazić! :D Życzę Wam wszystkim takich doznań! :okk:

Ziółka i ziołopijki:)

12/09/12 14:21:24

Oj, dawno mnie tu nie było (od maja?). Nie wiem czy jakaś część Was mnie pamięta.. Maju - gratuluję maluszka :D A i ja się chciałam pochwalić: jestem w 16 tygodniu :P Dziewczyny, pijcie ziółka, bo wierzę, że pomagają. Przez ponad rok nic, a po miesiącu picia ciąża 8) Uszy up, trzymam kciuki za wszystkie staraczki!

Ziółka i ziołopijki:)

11/05/12 13:43:30

Indygo no właśnie ostatnio nie bardzo z tymi przytulankami, bo oboje zapracowani nie mieliśmy siły i chęci w minionym tygodniu. No ale idzie weekend czyli dobra okazja :) Madzi bym radziła nie wrzucać zdjęć dopóki nie upora się ze swoim problemem. A niecierpliwym koleżankom zawsze może podesłać fotki mailem na prv :)

Ziółka i ziołopijki:)

11/05/12 10:52:46

Magda dopiero teraz wczytałam się w Twój problem. Kiepska sytuacja :( Na Twoim miejscu napisałabym do wszystkich administratorów znalezionych na forum (mają przy nicku wpisany ten tytuł) powołując się na pkt 13 regulaminu: 13. Administracja forum zobowiązuje się do dołożenia wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania forum oraz udzielania pomocy Użytkownikom w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania. Administracja forum może czasowo zawiesić działalność forum bez podawania przyczyn takiego działania. Muszą jakoś pomóc, do licha! Masz konkretny problem, a oni są od tego, by go rozwiązać, zwłaszcza, że masz racjonalne powody do niepokoju. Trzymam kciuki, by zrobili to szybko :evil: Poza tym serdecznie gratuluję synka :D Niech się zdrowo chowa. Dziewczyny, ten ból sutka to był chyba objaw owulacji.. Dziś już nie boli, za to podskoczyła mi temperatura.. :roll:

Ziółka i ziołopijki:)

10/05/12 09:49:59

she1 - nie nr 1. Zanim trafiłam na Wasze ziółkowe forum zaczęłam pić inną mieszankę, pięcioskładnikową (bez, bylica, szałwia, malina, rozmaryn). I muszę przyznać, że już w pierwszym cyklu pomogła - tzn.wydłużyła mi go do 27 dni (miałam okrutnie rozregulowany organizm, chyba w wyniku zmiany klimatu - cykle 18-21 dniowe!). Od ponad tygodnia nie piję ziółek i mniej więcej tyle czasu boli pierś. Myślałam, że przejdzie, że może gdzieś podrażniłam albo uderzyłam, a nie pamiętam, ale nie przestaje boleć :(