***** L a t o 2 0 1 2 - czas na nasze dwie kreseczki *****

02/07/12 11:37:38

Dagusiam, co do piersi to się nie przejmuj! Ja też musze kupować duże staniczki, ostatnio 75 f. Najgorsze jest jednak to, że wiele firm nie ma staników małych w obwodzie ale z dużymi miseczkami. Czy jak któras ma duże piersi to od razu musi mieć 85 pod biustem??? :ysz: To rozumiem, że siostra już wie??? Co do lekarza to w sumie nie umiem Ci poradzić kiedy powinnaś iść. Napewno ok 7-8 tyg, wtedy jest już pierwsze usg. Ja mam troche inną sytuację, muszę kosultować odrazu kiedy zorientuje się, że jestem w ciąży. Ale ja 2 proniłam, a to już inna bajka.

***** L a t o 2 0 1 2 - czas na nasze dwie kreseczki *****

02/07/12 11:21:57

Hej, już jestem :) DAGUSIAM , GRATULUJĘ :!: :!: :!: strasznie się ciesze, że wreszcie się doczekłaś. Teraz łykaj luteinę, kwas foliowy i dbaj o siebie, nie dźwigaj, duzo odpoczywaj :P A tak wogóle to jak się czujesz? ja już po usg. Okazuje się, że owulka jednak była, jest widoczne ciałko żółte i płyn. Teraz przez 11 dni duphaston. Teraz opoczywam, podczytuje Was i objadam się czereśniami. Ale powinnam odłożyć kompa i wziąść się za naukę bo w środę obrona!

***** L a t o 2 0 1 2 - czas na nasze dwie kreseczki *****

02/07/12 07:03:03

Lena, może u Ciebie działa teoria "do trzech razy sztuka"? :wink: Tak cos czuję, że ten cykl bedzie Twój :) A Ty jestes na wakacjach i tak rano wstajesz?? Kurczę, ja to jak mam tylko możliwośc to śpie minimum do 8.30 :)

***** L a t o 2 0 1 2 - czas na nasze dwie kreseczki *****

02/07/12 07:00:43

Lena, ja uzywam tych : http://www.domowelaboratorium.pl/owulacja.html Tak wogóle to dzień dobry :D Przez weekend nie zagladalam, a tu widze tyle tematów :D Jak u Was z pogodą? U mnie teraz pada, a w nocy była przeokropna burza! Dagusiam, co u Ciebie, na wykresie widzialam plusika, teraz czekamy na bete :D Ja zaraz jade na kontrole usg, ale sądzę, że owulki w tym cyklu - pomimo brania clo - nie było :( Szczerze mowiąc to już się na @ nastriołam :?

***** L a t o 2 0 1 2 - czas na nasze dwie kreseczki *****

29/06/12 09:38:49

Dagusiam, robiłaś, dzięku Bogu jest :!: :!: :!: Ale jestem podekscytowana Twoim testem normalnie sama nie wyrabiam :lol: :lol: Ja tam jestem zadania,że krecha będzie tylko coraz ciemniejsza a i beta na +. Teraz to jeszcze bardzo młoda ciąża to i stężenie hormonu jest mniejsze! :lol: