Z punktu widzenia faceta... (POMOCY!!!)

02/12/06 06:28:30

Nie obrażam się!!!! Tu cytat, który tego dowodzi: "TataBoberta trochę po mnie pojechał, ale nie mam mu tegop zazłe bo to tez jest metoda terapii i często skuteczna" Cenie wypowiedzi pod moim kątem zarówno te złe jak i te dobre choć by nawet z tego względu, że samemu jest ciężko na siebie spojżeć obiektywnie i trafnie siebie ocenić. Przysłowiowy kubeł zimnej wody również dużo daje a czasami nawet więcej!!! Pozdrawiam WSZYSTKICH a TateRoberta w szczególności.

Z punktu widzenia faceta... (POMOCY!!!)

01/12/06 14:16:09

Dobrze ujełaś to o tym twrdzielstwie:) poprostu każdy ma jakieś swoje inne potrzeby. Ale celem każdej "pary w ciązy" moim zdanie nie jest tylko ukochane dziecko bo również to by było dobrze między dwojgiem kochających się ludzi. ale z uczuciowością jest problem bo ciężko ją wyważyć tak by nie przesadzić w jedną ani w drugą stronę.

Z punktu widzenia faceta... (POMOCY!!!)

01/12/06 13:06:01

Równo z zakończeniem pierwszego trymestru nastąpiła wyraźna poprawa, która trwała 1 tydzień. Było super, no może nie tak jak kiedyś ale zdecydowanie lepiej niż ostatnio. Teraz znów wróciła ozięłość i humorki, ale i tak jest zdecydowanie lepiej niż w pierwszym trymestrze. Mam nadzije, że się wsyztsko wyklaruje i będzie dobrze. Dużo dało mi to forum dowiedziąłem sie z niego, że to nie zemną jest coś nie tak tylko to normalne zjawisko. Myślę, że głównie dlatego olałem krytyczne wypowiedzi pod moim zdresem niektórych userów tego forum. Ja potrzebuję swojej kobiety i tyle i nie obchodzi mnie to co piszą o mnie. Najważniejsze bym ja się dobrze czuł, nawet jeśli jakiś mega twardziel nazwie mnie babą. Pzodraiwiam

Z punktu widzenia faceta... (POMOCY!!!)

01/12/06 12:35:52

Jaki konkret masz na myśli?

Z punktu widzenia faceta... (POMOCY!!!)

01/12/06 10:41:10

Dzięki za miłe i za nie miłe też dzięki. TataBoberta trochę po mnie pojechał, ale nie mam mu tegop zazłe bo to tez jest metoda terapii i często skuteczna. Nie fair jest nabijanie się z innych dobrze że nie zaglądałem tu wcześniej - chyba bym padł ze śmiechu Smile Ale ja powiem tylko tyle: forum jest od tego by wyrażaqć swoją opinie na rózne tematy i się nawzajem wspierać, nic na to nie poradzę, że mam mniej męskie podejście niż TataBoberta ale tyle ilu ludzi jest na świecie tyle jest chharakterów i ja np jestem tolerancyjny i starm się zrozumiećpodejście innych bez ironii. Nie ważne "jestem jaki jestem" i tyle. W każdym bądź razie dzięki za poświęcony czas i wyrozumiałość i za jej brak też dzięki. Pozdrawiam!!!