Wysypka u 4-ro miesięcznego dziecka

07/08/13 16:50:20

Karmię piersią, czasem dostaje bebiko 1 i od tygodnia jabłuszko - ale jak piszę wysypka pojawiła się wcześniej. Do kąpieli od początku ziajka natłuszczająca i jeżeli skóra tego wymaga to smaruję emulsją atoperal. W czasie kiedy pojawiły się zmiany, zmieniłam jej płyn do kąpieli na nivea ale szybko wróciłam do ziajki bo myślałam, że to płyn jest powodem...ale jak widać nie. Proszek dzidziuś - od urodzenia, bez zmian.

Wysypka u 4-ro miesięcznego dziecka

06/08/13 16:10:04

Witam, około miesiąc temu moje dziecko zaczęło wysypywać. Na buzi ma taką "kaszkę" już od 4 tyg. życia, natomiast później zaczęła pojawiać się wysypka na rączkach a potem nóżkach, głównie od zewnętrznej strony. Na jednej nóżce z tyłu na zgięciem kolanowym pojawiło się zaczerwienienie z jakby wysypką. Pediatra mnie zbył... twierdząc, że to nic i wystarczy nawilżać skórę. Tak też robię ale to nie znika. Na wizytę u dermatologa niestety trzeba długo czekać. Co to może być?? Z tyło na nóżce wygląda nieco inaczej...przede wszystkim jest zaczerwienione.

Mozliwość zajścia w ciąże w 22/23 dniu cyklu?

17/08/12 16:06:26

Też mam podobnej długości cykle i zaszłam w ciążę dokładnie 22 dc :lol: , więc wszystko jest możliwe.

Czy jestem w ciąży

24/07/12 12:31:13

Nie, to nie ciąża. Swoją drogą, dziewczyny poczytajcie jak wygląda cykl u kobiety i kiedy są dni płodne i niepłodne bo aż wstyd, że takich rzeczy nie wiecie a za seks się zabieracie :roll:

Kiedy zrobić test?

24/07/12 10:39:24

cd. mojej historii : Kolejna wizyta u pani gin na NFZ 29 czerwca i kolejne opakowanie duphastonu. Tym razem pani gin powiedziała, że muszę brać duphaston co najmniej rok i wtedy ewentualnie zrobi monitoring :shock: . Była to moja ostatnia wizyta u tej "doktorki" . Nie wiem skąd się biorą tacy lekarze i po co robią to co robią.... po co wmawiają komuś choroby, "leczą " bez żadnych badań i zamiast pomóc zajść w ciążę to wręcz zakazują starań. Nie życzę żadnej z Was trafić na tą panią "doktor". Za radą butterfly92 od maja prowadziłam wykresy, a w zasadzie to tylko dwa bo obecnie jestem w 48dc i jak się okazało już w 6tc i 5 d. Wróciłam do mojej sprawdzonej pani gin prywatnie i chyba u niej będę prowadzić ciążę. Obecnie czuję się fatalnie, zawroty głowy, mdłości i wymioty towarzyszą mi przez prawie cały dzień.