Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

22/11/12 16:05:12

Nie nie robilam bety Bylam przed wizyta u ginekologa i pisałam o objawach podejrzewały ciaze później dostałam krwawienia jak podczas @ i test domowy był negatywny Więc dziewczyny pisały że to napewno nie ciaza że się nakrecam że się uparlam bo one mówią że nie jestem w ciazy a ją swoje. ale czulam się nie swojo objawy nie ustępowały jeszcze do tego powiększyła mi się macica Wiedzialam o tym po samodzielnym badaniu :p Bylam prawie że pewną swojej ciazy mimo stwierdzeń kobiet z forum już dzieciatych no i po wizycie u ginekologa okazalo się że jestem w ciazy. ale ją kochalam się w dni płodne bez jakiejkolwiek antykoncepcji. i to Ty sama sobie robisz pranie mózgu bo my ci od początku mówimy że to nie jest ciaza a Ty dalej swoje ;)

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

21/11/12 23:24:34

niedoswiadczona21 Moim zdaniem powinnas pojsc do lekarza zresztą skoro Cię leczy Powiedzialby ci o ciazy bo globulki dopochwowe nie zawsze można zażywać podczas ciazy no chyba że moglas zajść już po wizycie u lekarza. mi na forum również pisały dziewczyny że w ciazy raczej nie jestem miałam do tego krwawienia jak podczas @ a co się okazalo? ciaza! dopiero u lekarza ;) i bete robilam i usg. pojdz do ginekologa powiedz o objawach Wez też wynik bety powiedz o testach domowych ginekolog sprawdzi czy nie jestes w ciazy a do tego zobaczy jakiej choroby mogą dotyczyć twoje objawy jeśli nie jestes w ciazy w której raczej na 99% wg mnie nie jestes. bo te testy i prezerwatywa nie ma Mowy według mnie :p

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

19/11/12 23:16:24

Wzrost masy ciała. przepraszam za błędy literowe!

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

19/11/12 23:13:40

Skurcze lydek- brak magnezu między innymi. Temp i zaparcia Mowilam poprzez zapalenie a jeśli są zapaścia stąd też twój "napompowany" brzuch A nie urośnie ci w ciągu 6tygodni brzuch. zresztą stosunek z zabezpieczeniem i te wyniki ok domowy test mógłby się mylić Watpie żeby beta Moglabym mylna po to się ją robi by mieć 100% pewności! i uwierz że twoje objawy spowodowane są tym zapaleniem wpisz sobie w google objawy zapalenia tego co Ty masz i poczytaj a objawy które masz i nie dotyczą choroby mogą byc spowodowane chociazby złym odżywianiem stąd nadenty brzuch zapaścia skurcze i zwrot masy ciała. a kolor brodawek może się zmieniać również pod kątem innych czynników. nie zadreczaj się w ciazy nie jestes bo z tego co widzę po 1poscie nie Chcialbys w niej byc? a jeśli się myle to przykro mi musicie starać się dalej ;)

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

19/11/12 22:43:46

niedoswiadczona21 te objawy są spowodowane wieloma czynnikami twoja obecna choroba zapalenia również. kiedys kiedyś pamiętam też miałam zapalenie i ginekolog Pytal czy bola mnie plecy w odcinku dolnym i bolały z temperatura było to samo do tego zapaścia. mowisz że przytylas ale napisalas również że masz duży apetyt jesc= Tyc proste. a skoro badania i testy wyszly ci negatywnie nie masz co rozmyslac nad ciaza bo w niej napewno nie jestes. a ile masz już to zapalenie? widzisz chęć do jedzenia możesz też mieć ponieważ taka naszla pora roku ją zawsze więcej jem na jesień mam większy apetyt przez co tyje ale w styczniu chudne :p teraz spodziewam się dzidziusia i ten apetyt jest Maly jak i na początku ciazy nudnosci i brak ochoty na jedzenie ale różnie to bywa ;)