Wyżywienie w szkole

23/09/16 13:37:32

[quote="kaszamanna":25t1ssvn]Podbijam wątek, szkoła się zaczęła ;) Ale bardziej ciekawi mnie co dajecie dzieciakom na drugie śniadanie. Czy są to najczęściej kanapki, czy np. sałatki też zjadają? Co do picia? Co zjadaja najchętniej?
My w tym roku nie kupowaliśmy obiadów, bo szkoła jest totalnie niereformowalna - zero warzyw poza ziemniakami i surówką z kapuchy, pełno nugetsów - wszystko byle tanio, a jedzenie nie było wcale takie tanie, bo 10 zł za posiłek/dzień. W tej cenie można spokojnie zrobić zdrową pycha zupę i coś normalnego na drugie. Dajemy kanapki, banana, jabłka, jogurt w kubeczku albo jakiś zdrowszy joguty do picia, czasami małe maślanki/kefiry, jak chce. :) Często dajemy Mix Fix Cao do takiego małego termosu-kubka. Takie zestawy znikają zawsze.

Czas wolny z dziećmi

01/08/16 16:46:11

[quote="Aurelle":2ln9l4r4]Rzeczywiście jest coś takiego :) My idziemy na Bardzo Fajnego Giganta! A ciekawi mnie co to za nagrodowa niespodzianka na koniec :)
U nas jeszcze jeden film i będzie komplet. :) I tak nagrody w tym nie są takie ważne - fajnie, że przez to dzieciaki chcą chętniej wyjść do kina. Tym bardziej, że mamy wyjątkowo niewakacyjną pogodę.

Czas wolny z dziećmi

28/06/16 14:20:18

Jak pójdziesz z dzieckiem na film - teraz. "Gdzie jest Dori', albo "Tini", czy jeszcze "Alicję" to dostajesz książeczkę z napisem "Mój paszport filmowy" - tam jest miejsce na naklejki z filmów. Im więcej naklejek, tym można odbierać fajniejsze nagrody - np. słodycze, a jak się pójdzie na 5 filmów, to jest jakaś nagroda niespodzianka, ale nie wiem jaka, bo jeszcze musimy pójść na 3 filmy. :)

Czas wolny z dziećmi

14/06/16 14:57:04

To chyba zależy od miasta. My siedzimy w Warszawie, ale nie słyszę o jakiś specjalnych akcjach na wakacje. Od niedawna chodzimy za to więcej do kina z dziećmi, bo Cinema City wprowadziło coś takiego jak "Paszporty malucha". :) A że teraz jest więcej filmów dla dzieci, to korzystamy.

Brak ochoty na seks

21/04/16 14:58:22

Odrej666 - może być i porno, bo czemu nie. Jak na kogoś to działa. Na 99,9 facetów na pewno, wiec pewnie i na część kobiet. Tylko raczej faceci oglądają takie filmy przed związkami, a potem już nie wypada. Kobiety mogą też mieć opory. W dobie internetu chyba nie jest trudno poszukać jakiś opowiadań erotycznych, czy zdjęć, które pobudzają wyobraźnie. Do seksu jest potrzebny odpowiedni nastrój. Jeżeli facet nie pomaga w domu i wszystko pozostaje na głowie kobiety, to potem ciężko się dziwić, że mu żona zasypia o 22:00 i nie ma na nic ochoty. :)