inhalacje, jaki preparat zastosować dla dziecka

07/11/07 17:14:13

mam własne użądzenie do inhalacji dla dorosłych i dzieci, czy mogę stosować u mojej 10-miesięcznej córki i jaki preparat wlać, mała ma właśnie katar i chciałabym jej pomóc

Nerwica lękowa a ciąża.

15/06/07 11:55:08

ja sama jestem strasznym nerwowcem, w ciąży w pewnym czasie pogorszylo mi się gdy lekarka przepisała mi hormon Luteinę, usilowałam jej o tym powiedzieć, ale miała mnie w d..., myślę, że ginekolodzy wszelkie stany nerwowe w ciąży traktują jak babskie grymasy, Ja w końcu sama odstawiłam lek nic nie mówiąc lekarce, a z nerwami mialam już kłopot do końca ciąży, pomogło mi trochę pójście do szkoły rodzenia, tam jest z kim podyskutować i są ćwiczenia relaksacyjne. Na skurcze brałam magnez i no-spa. Jak masz możliwość też zacznij uczęszczać do szkoły, doświadczona położna może Ci bardziej pomóc niż lekarz.

wyniki badan moczu pilne

15/06/07 11:41:04

poprostu masz infekcję dróg moczowych, wtedy wychodzi ślad białka, w ciąży takie rzeczy się zdarzają, ja miałam dwukrotnie infekcję, a ślad białka całą ciążę, nic złego się nie stało, więc i z Tobą pewnie wszystko ok.

o rany, nic mi się nie chce!

21/05/07 15:29:57

cześć, to już przeszło 4 miesiące jak jestem po porodzie z moją córką i teraz zaczęło wyłazić ze mnie jakieś gigantyczne zmęczenie. Formalnie ledwo posuwam nogami i marzę tylko o spaniu. Oczywiście robię wszystko w domu i przy mojej małej, ale jakoś tak nie entuzjastycznie. Czuję się jakby zeszło ze mnie powietrze, czy też tak wam się zdaża i jak pozbierać się znów do kupy? :roll:

jak radzicie sobie z przeziębieniami itp u maluszków?

07/05/07 18:26:56

a może i mi poradzicie, jak odróżnić katarek od poważniejszej choroby, moja mała trochę ciąga nosem od dwóch dni, czyszczę jej nos i zakraplam nasivin, gorączkę ma tak do 37,3 nie większą, ale straszliwie marudna się zrobiła. Jak miała 2 miesiące to jej się z katarku zaraz zapalenie płuc zrobiło i teraz przy każdym jej katarze ja dostaję paniki, pwenie polecę z nią do pediatry, ale moja lekarka wytacza od razu ciężki kaliber leków bo strasznie się małą leczyć boi przez to zapalenie płuc co miała i pewnie wsadzi antybiotyk. Jak macie diświadczenie w leczeniu przeziębień to coś poradźcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(