Badanie nasienia(Kliniki i Przychodnie) polecamy i odradzamy

04/01/17 21:50:15

Witam , my robilismy badania w Warszawie w instytucie rodziny . Co prawda musielismy znalesc nocleg by na rano dostarczyc probke ale jesli chodzi o wyniki sa bardzo precyzyjne i szczegolowe my robilismy podstawowe badanie nasienia plus posiew i dzieki temu po 6 latach mamy piekna coreczke ktora ma 7 miesiecy. Samo badanie nic nie da jesli nie ma sie dobrego lekarza.

Czerwcówki 2016

19/05/16 15:23:59

W moim przypadku przy pierwszym porodzie jaki mnie czeka raczej za szybko nie pójdzie i z tego co lekarz mówił jeśli trafie do szpitala będą mi podawali co 4h antybiotyk, ja nie jestem uczulona wiec jak najbardziej dożylnie mogą mi podać antybiotyk.

Czerwcówki 2016

19/05/16 10:01:46

Przepraszam ze się wtrącę jeśli chodzi o gbs to antybiotyk jest podawany na 4h przed porodem dożylnie wiec działa od razu. Sama mam wynik dodatni i rozmawiałam z położną i lekarzem na ten temat. Większe ryzyko jest przy porodzie sn przy cesarce mniej prawdopodobne by dziecko napiło się bądź zachłysnęło się wodami.

Czerwcówki 2016

05/04/16 15:22:01

hej , piszecie o ubrankach dla Maluszków powiedzcie mi jakie i ile sztuk powinnam mieć bo to moja pierwsza ciąża i nie bardzo mam orientację a na internecie różnie piszą raczej ogólnie a ja mam termin na 30 maja i nie wiem jakie wybierać bo to raczej ciepło będzie :( jak możecie pomóżcie proszę

Czerwcówki 2016

15/03/16 07:37:08

Witajcie, dawno mnie nie było ale za dużo obowiązków ostatnio. Co do mojej ciąży raczej dobrze poza cukrem robiłam krzywą i niestety wyszedł jeden powyżej normy wiec jestem na diecie cukrzycowej i mierze codziennie po 3 razy cukier reszta badan jest idealna. W piątek 18 mam wizytę zobaczymy jak Mała rośnie miesiąc temu ważyła już 1kg także zapowiada się duża. Zakupy idą pełną parą dziś pewnie dostane łóżeczko z całym wyposażeniem już się nie mogę doczekać. Wózek zamówimy pewnie po świętach wybraliśmy baby merc zipy q bo jest wysoki nie trzeba się schylać a my z mężem raczej wysocy jesteśmy i te mniejsze są za niskie. Niestety dokucza mi też ból pod prawą łopatką ale tylko jak leże wiec śpię praktycznie na siedząco bo inaczej ciężko w nocy się podnieść jak potrzeba wyjść do łazienki ;/ od 5 kwietnia zaczynam szkołę rodzenia. Mała się wierci co mnie bardzo cieszy bo ja czuje się wtedy spokojniejsza.