kiepslkie samopoczucie

13/11/07 16:29:16

Asieńka, dziękuje jest dokładnie tak jak piszesz przeszywający ból, który zdnia na dzień się nasila w tej chwili nie jestem w stanie się do nich dotknąć, jeśli chodzi o chormony to już są jak najbardziej w porządku, miałam nieco podwyższoną prolaktyne, ale po bromergonie jest już OK. w Styczniu jade do kliniki leczenia niepłodności to się dopytam, dlaczego tak się dzieje, i może jest sposób, który mi pomorze, bo to uczucie jest niedowytrzymania.. a puki co żaen z lekarzy nie potrafi mi odpowiedzieć na pytanie dlaczego tak jest..

kiepslkie samopoczucie

11/11/07 17:41:27

wiem, że przy PCO nie dochodzi do owulacji :) a diagnoza nie potwierdzona tylko podrjrzenia.. byłam u kilkunastu lekarzy i w zasadzie każdy ma inny pomysł na to co mi może być..

kiepslkie samopoczucie

11/11/07 15:58:03

badałam i są OK, dlatego się zastanawiam co może być nie tak, przecież nie możliwe, żeby co cykl dochodziło do poronienia biochemicznego, po za tym bolące piersi, to objaw, który pojawia się troche później, niż kilka godzin po owulacji i ewentualnym poczęciu..

kiepslkie samopoczucie

11/11/07 15:34:27

od dłuższego czasu zastanawiam się co mi jest... jestem po dwóch poronieniach i ciąży pozamacicznej, po za tym chyba mam PCO ale lekarze nie są pewni. Od kilku miesięcy dziwnie się czuje po owulacji, w zasadzie co drugi miesiąc kilka godzin po zaczynaja potwornie boleć mnie piersi,szczególnie okolice brodawek i sutków, są drażliwe, dosłownie nie moge się do nich dotknąć, nie wiem co może być tego powodem, od ostatniego poronienia ( biochemiczne) mineło prawie 4 miesiące, organizm zdązył już wrócić do "siebie", co może być przyczyną tak okropnego bólu??

bezpłodność

20/09/07 15:44:28

ro chyba jednak jest tak, ze co gin to obyczaj.. ja miałam robione wszystkie hormony w 6 dc, kazał mi je zrobić max. do 10 dc, bo podobno później nie są wiarygodne... nie wiem nie znam się.. po za tym lekarzem raczej nie będe.. :D moze i lepiej:D:D:D a co do progesteronu, to słyszałam, że można go zrobić też po 20dc żeby sprawdzić czy była OVU..