Objawy ciązy - potwierdzone..:)

03/11/12 21:31:46

No i się wyjaśniło. Po 12 dniach spóźnienia pojawił się okres. Dziękuję za posty.

Objawy ciązy - potwierdzone..:)

25/10/12 16:44:53

Ja podczepi się by nie tworzyć nowego tematu. A mianowicie. Od pewnego czasu uprawiam seks z moją dziewczyną. Zawsze się stosowaliśmy twardej reguły że używamy 3 zabezpieczeń. Globulki, prezerwatywy i kalendarzyk. Moja dziewczyna ma w miarę regularne około około 30 dniowe(29, 30, 31 dniowe). Długu mnie namawiała byśmy spróbowali bez gumki bez kończenia w niej. Ja zaś byłem nie ugięty. Odpuściła sobie. Po kilku miesiącach sam z siebie stwierdziłem że ją kocham ją i dla niej zaryzykuje. W razie czego mam jeszcze w miarę dobrą pracę. Szału by nie było ale i tragedii też nie. Powiedziałem jej że kilka dni przed spodziewanym okresem możemy spróbować ale z globulkami i ja nie kończę w środku lecz w momencie jakim ja stwierdzę za stosowny założę gumkę i dokończymy. Zgodziła się i dziękowała. Kochaliśmy się w 27 dniu cyklu. Z globulkami patentex oval(odczekaliśmy te przepisowe 10 min.) Ja wycofałem się jak jeszcze daleko miałem do wytrysku. Założyłem gumkę i dołączyliśmy z gumką(oczywiście nie pękła wszystko ok było). Teraz jest już 35 dzień cyklu a okresu jak nie ma tak nie ma. Zaczynam się stresować. Pytanie: 1. Jakie są szanse czy może być w ciąży(małe, średnie, duże) 2. Czy Globulki patentex oval dały by rady z plemnikami w płynie ejakulacyjnym (bo z tego co ja wiem to są tam plemniki) Moja dziewczyna mnie uspokaja że nie jest w ciąży, a przesunięcie okresu może być spowodowane nową jej pracą. Nie ma stresa jak ja.

Oświadczyny w Gdańsku.

12/04/12 15:39:41

Z powodu tego że kiedyś wypowiadałem się na waszym forum, a nie wiedziałem gdzie założyć ten wątek więc piszę tu. Mam zamiar się oświadczyć. Pierścionek kupiony piękne żółte złoto z cyrkonią próby 585, termin znany za tydzień, miasto znane to Gdanisk. Teraz pytanie. Gdzie dokładnie mogę paść na kolana. Miejsce musi być w cztery oczy. Nie jestem osobą która to chciała by robić z gapiami. Proszę o szczerą odpowiedź.

Pierwszy raz, a strach przed zajściem w ciąże.

16/03/12 21:02:12

Tak seks klasyczny to z penetracją pochwy.

Pierwszy raz, a strach przed zajściem w ciąże.

16/03/12 16:52:53

Temat zeszedł na psy :P A tak jak zadam wam pytanie. Jak u was z częstotliwością seksu klasycznego. Ja ze swoją partnerką kochamy się z 2 razy w czasie 4-5 dni (dni nie płodne) potem przerwa miesiąc.