Wczesne wykrycie ciąży cz.II

17/10/07 12:22:31

HEJ KOBITKI KOCHANE!!! :lol: Dawno mnie tu nie było, ale czasami podsłuchiwałam Was i czytałam, widzę że więszość już z Was albo urodziła:-)) albo jest w ciąży:-)) GRATULACJE:!: Kaszmirku przykro mi bardzo że się nie udało, mam nadzieję że kiedyś się uda i będziesz szczęśliwa! Ja niestety nadal się tylko staram i jakoś nic mi nie wychodzi, a co u Was? Pyrciu Twoje zdjęcia małej już widziałam, jest śliczna ta Twoja mała :wink: mk Twój maluszek też jest śliczny jak każde maleństwo :lol:

CLOSTILBEGYT

26/09/07 05:59:57

no hej dziewczyny, ja brałam clo w tym cyklu i byłam na usg 2 razy, to za pierwszym razem pęcherzyk urósł u byłam happy, za drugim razem, gdzie mierzę też tempki i już mi urosła tempka, nadal pęcherzyk był tylko trochę mniejszy, i niby wg lekarza idzie w dobrym kierunku, a jak nie klapnie w tym cyklu, to od nowa clo ale oprócz niego to jeszcze estofen i luteine w następnym cyklu, kurcze sama nie wiem co myśleć, a najgorsze to czekanie ja po clo byłam strasznie nerwowa, dosrywałam każdemu, kto się odezwał, w pracy mieli mnie dosyć :oops: mnie też bolały jajniki,jeden boli nawet jeszcze teraz, tzn że CLO robi swoje i miałam uderzenia gorąca po clo :lol:

Wczesne wykrycie ciąży cz.II

12/03/07 16:21:38

hej Dziewczyny!!! dawno mnie nie było, ale wiecie, brak czasu... można by też na coś innego zrzucić, bo mi smutno było, że kolejna koleżanka z pracy chodzi w ciążowych ciuszkach, sama nie wiem już mi lepiej, może dlatego że jest wiosna??? i chce mi się żyć, marzyć itd... widziałam pyrciu Twoje zdjęcia, są śliczne :D a jak Ty się czujesz tak ogólnie? ja zaczęłam w tym miesiącu pić mieszankę nr 3, zobaczymy czy coś pomoże, na razie mam jakby więcej śluzu hmm... ale jakoś mam dziwne podejście do bycia mamusią, jest mi jakby obojętnie??? sama nie wiem a co u Was?

Wczesne wykrycie ciąży cz.II

23/02/07 15:08:34

dzięki Terry za odpowiedź, no to chyba muszę iść do lekarza, bo nigdy nic nie wiadomo co tam siedzi:-))

Wczesne wykrycie ciąży cz.II

23/02/07 14:47:02

cześć kochane!! dawno mnie nie było, ale miałam dużo roboty, wiecie jak to jest z meblowaniem, przestawianiem, wynoszeniem itd. mam dosyc a do tego jeszcze nie skonczone... wiecie może co oznacza grupa II w cytologii?