Maleństwo w wieku 20lat

20/11/13 21:33:47

Marti to Ty w ciąży jesteś ?? czy dopiero planujesz?? Też się zastanawiałam nad podwiążaniem, ale raz, że w PL nielegalne a dwa trzeba hormony potem ciągle brać. Oj z cierpliwością u mnie bardzo różnie. Do Nikośka najczęściej mi jej brak, bo to jest łobuz na potęgę i na dodatek mega przez tatusia rozpieszczony. Ale jak już ze mną źle idę do łazienki, siadam na wannie i tak sobie siedzę, aż mi nie przejdzie :D A jak R jest w domu to ubieram się i idę na ławeczkę przed blokiem usiąść :D estusia a co takiego się stało, że szukaliście pomocy, diagnozy?? Zdrówka dla Madzi :* A co do szczepionki to zastanawiałabym się nad nią, bo chrześniaka zaszczepili i dupa zbita, choruje dalej jak chorował.

Maleństwo w wieku 20lat

19/11/13 22:01:25

estusia a co się z Magdą dzieje, bo ja chyba nie w temacie. marti oj Niko to istne tornado. DO tego od jakiegoś czasu wpada w straszne histerie, zaczynało się niewinnie jedna na tydz a teraz to po kilka dziennie. Czasem jak widzi, że na nie nie reaguję to jeśli Emilka jest gdzieś w pobliżu to zaczyna ją szarpać albo leżaczkiem na wszystkie str walić. Ale na szczęście taka akcja ze 2 razy się zdarzyła. A co do antykoncepcji to biorę tabsy i do tego gumki, bo już nie wierzę w jednotorową antykoncepcję. Ba ja nawet przy dwutorowej się boję i unikam sexu jak mogę :D agusia dacie radę :) My z trójką dajemy radę a tylko R pracuje. Gdyby nie to , że na wynajem tyle kasy idzie byłoby naprawdę super pod względem finansowym. W ciąży tylko tak to wszystko "drogo" wygląda, ale jak urodzisz to naprawdę nie jest aż tak źle :* Jak w ogóle Dzieciaki?? No chwalcie mi się tutaj :) Moja Julka aktualnie jest na etapie nauki liczenia i pisania :) bardzo lubi się uczyć i jak z pkola wraca to chce żeby ją w domu jeszcze pouczyć :) No i zaczyna pięknie rysować. Niedawno miała okropny okres jakiegoś buntu, wszystko było na nie. W ogóle powiem Wam, że boję się, że Julka jest za bardzo odpowiedzialna jak na swój wiek, bo strasznie czuje się odpowiedzialna za Maluchy, strasznie przeżywa jak Nikoś spadnie z krzesła, uderzy się itd. Staramy się w ogóle jej nie obciążać ty, że jest strasza i musi się młodszymi zajmować (sama jestem najstarsza i zawsze sjak było coś nie tak to moja wina bo niedopilnowałam)... Sama już nie wiem Nikosiowi przebijają się ostatnie trójeczki. Mało jeszcze mówi, ale dużo ma swoich określeń na poszczególne rzeczy czy czynności. Aaaa i strasznie pyskuje po swojemu, tak śmieszni przy tym gestykulując :D A Emisia nasz malusia zaczyna się zabawkami interesować, jest już bardzo grzecznym dziekiem. Coraz lepiej sypia. Karmię ja tylko (.)(.) co jest dla mnie mega osiągnięciem, bo Julka i Nio jakoś ok 1msc sami odrzucali pierś :D

Maleństwo w wieku 20lat

18/11/13 21:32:32

Poród super, R pierwszy raz był od początku do końca przy mnie. Pępowinę przecinał :) Emilcia urodziła się malusia w porównaniu do straszej dwójki, bo miała 3100 i 50cm. A radę sobie daję, jest różnie raz lepiej , raz gorzej. Najbardziej popalić daje Niko, bo jest meaga rozbrykanym dzieciakiem. Na szczęście nie ma problemu z zazdrością między dziećmi.

Maleństwo w wieku 20lat

18/11/13 20:11:47

Nikodemek uwielbia Rybki z ferajny i potrafi ta bajkę w kólko oglądaći wcale mu się nie nudzi :)

Maleństwo w wieku 20lat

18/11/13 18:54:29

Heloł :) Witam :D Widzę, że tu sporo ciężarnych :) Gratulacje :*