mamy bliźniaczków !!

06/09/13 13:01:47

Witam po dłuższej nieobecności obecne i przyszłe mamusie :D jerrysia26 Moim dziewczynkom też zapychał się nosek i gruszka nic nie pomagała! potem stotowałam wodę morską i było lepiej. Co do spania to wszystko zależy od dziecka. Moje długo budziły się co trzy godziny i jeszcze w dodatku na zmianę. Teraz skończyły 16miesięcy i nadal budzą się mi w nocy ok 2 lub 3godziny. A tak poza tym to biegają już fajnie! teraz zaczynamy uczyć je korzystania z nocnika. Co polecacie gotować im na obiad? może macie jakieś fajne pomysły na smaczne dania :)

mamy bliźniaczków !!

06/05/13 11:29:59

malinka-mama miło mi bardzo :D tak to pewnie trafiłaś na mój tort. Chrzest mieliśmy we wrześniu. A nasz tort nie dość, że wyglądał cudownie to smakował jeszcze lepiej :D na górze były dwie figurki dzidziusi :lol: Moje dziewczynki na szczęscie nie chorują. Tylko w minioną sobotę Milenka miała wysoką temperaturę w nocy i później cały dzień. Ale w niedzielę już było dobrze. Nie wiem od czego ta gorączka. Może od zębów. Kiedy można dać dziecku bardziej puchatą poduszkę? moje śpią jak na razie na takiej bardzo cieniutkiej. Ale ostatnio ciągle w nocy kładą się na kołdrze. Może jest im wygodniej na czymś bardziej miekkim? Non stop muszę je przekładać na poduchę i przykrywać.

mamy bliźniaczków !!

02/05/13 21:00:33

Hej dziewczyny! Dawno mnie tu nie było, ale co jakiś czas czytam, co się u Was dzieje :) ja wróciłam do pracy i bardzo mało mam czasu na cokolwiek. Wymieniamy się w opiece nad dziewczynkami raz siedze z nimi ja, raz mąż, a najczęściej teściowa. Niestety brak miejsc w żłobku. Dziś dziewczynki mają roczek i nie mogę uwierzyć, że tak to minęło. Sandrusia ma już 6 zębów, a Milenka jak na razie 2 :D dopiero teraz zaczęły raczkować i próbóją wstawać. Nie wiem czy im wtedy pomagać czy nie? niektóre dzieci to już chodzą jak kończą rok. A one buliki głównie to się przewracają i się denerwują. Widzę, ze dużo tutaj nowych osób. Witam Was wszystkie przyszłe mamusie :) bliźniaki to wielki wysiłek, ale i wiele radości każdego dnia :lol:

mamy bliźniaczków !!

28/01/13 10:42:52

Czy któraś z Was dostarczała do pracy zaświadczenie o tym, że karmi? kto wystawia takie zaświadczenie? czy robią problemy żeby je wydać?

mamy bliźniaczków !!

18/01/13 11:26:32

Ewela GRATULACJE :D również życzę dużo zdrówka i sił:)