majtki poporodowe, jakie i ile do szpitala?

18/05/12 22:53:10

Hej, Mam pytanie jakie majtki poporodowe są lepsze do szpitala-jednorazowe czy wielorazowe? Jaką ilosć tych jednorazowych,a jaką tych wielorazowych powinnam ze sobą zabrać do szpitala na pobyt po porodzie naturalnym? Słyszałam, że u mnie w szpitalu krzywo patrzą na jakiekolwiek majtki po porodzie, że raczej każą chodzić z podkładami między nogami i bez majtek, ale wolałabym wziąć na wszelki wypadek takie majtki gdyby się okazało, że jednak wolę je założyć, tylko nie mam pojęcia które są lepsze i w jakiej ilości?

Nic nie przytyłam a jestem w 8mcu

08/05/12 12:25:30

Upały były, nie wymiotowałam w ogóle w ciąży ani razu, ale w sumie jak się ciepło zrobiło to zaczęłąm więcej chodzić, może to dlatego. Myslalam, że w 8 mcu to sie zawsze powinno przytyć, bo dziecko teraz powinno przybierać na wadze, stąd moje pytanie

Nic nie przytyłam a jestem w 8mcu

07/05/12 22:50:02

Hej, Dziewczyny do tej pory tyłam róznie , tak około 1,5-do 2,5 kg na miesiąc. Zastanawia mnie jedno, że w 28 tyg ciąży jak byłam u lekarza ważyłam 62,1 kg a teraz po miesiącu moja waga wynosi 62,3 kg, natomiast ogólnie do 32 tygodnia ciąży, w której obecnie jestem przytyłam 11 kg. Przyrost ogólny wagi jest ok, bo 11 kg ,ale martwi mnie to, że przez ten miesiąc od 28 tyg do 32 praktycznie nic nie utyłam, bo tylko 200 gram, a dziecko musi teraz rosnąć. Lekarz nie stwierdził żadnych nieprawidłowości,ale ja tez go w sumie nie pytałam o to, bo dopiero w domu porównałam swoja wagę obecną z ta sprzed miesiąca. Odżywiam się tak jak czuje, to znaczy nie napycham się jedzeniem, tylko jem wtedy kiedy czuję głód i teraz nie wiem czy może nie powinnam się przymusić i zacząć jeść więcej? Czy któraś z was tak miała?

alkohol w cukierkach w ciąży?

18/01/12 11:01:33

Witam, wiem, że żadna dawka alkoholu w ciąży nie jest bezpieczna i nie piję.Jestem w 16 tyg ciąży i w gościach przez przypadek zjadłam cukierka solidarność wisnia w likierze, czy taka ilość powtarzam jeden cukierek może zaszkodzić?

pilne-ile godzin przed morfologią ostatni posiłek?

10/01/12 00:01:11

jetsem w 15 tyg ciaży i tak mi sie chcialo jesc, ze o 22ej zjadlam 3 kanapeczki i jeszcze pół jogurtu,a teraz nie wiem czy nie za póxno, bo jutro o 9ej rano mam morfologie krwi i nie chce żeby mi jakieś podwyższone normy wyszły. o której jadłyście najpóźniej i czy wyniki byly w porzadku?