***Czerwcóweczki 2012***

10/06/12 19:50:33

Witam Czerwcóweczki :) Chciałam powiadomić że my już też po wszystkim :) 5 czerwca o godzinie 10 mały Wojtuś już był z nami :) Ważył 3150 i mierzył 50 cm :) Dostał 10 pkt :) Wszystko dobrze :) Ja nawet w miarę rana troszkę boli mamy 14 szwów ... Jutro idziemy ściągnąć pierwsze szwy ... Gratuluje wszystkim Mamusią :) Postaram się nadrobić wszystko :) I wrzucić zdjęcie :)

***Czerwcóweczki 2012***

03/06/12 21:45:20

WItam :) Dziewczyny chciałam się chwilowo pożegnać... Jutro juz szpital a we wtorek cięcie ! jestem przerażona dziś chyba nie zasnę... Czytam was na bieżąco ale ostatnie dni to sprzątanie gotowanie i tak w kółko ! Trzymam kciuki za was żeby wszystko się dobrze skończyło !! Niech ten czerwiec wkońcu się rozpocznie !! Uciekam... !!! Powodzenia dla was !!! ;)

***Czerwcóweczki 2012***

02/06/12 11:14:26

Witam się i ja :) Widzę ze nie tylko ja w stresie ! Black trzymam kciuki zeby się wreszcie u Ciebie ruszyło !! :) Mój Sebciu też nei chciał wyjść i tydzień po terminie mi go wywoływali ! No ale ja to już też zestresowana jestem niby się ciesze że to już że jeszcze dwa dni ale z drugiej strony jestem przerażona tym wszystkim !! Uff.... Makabra normalnie !

***Czerwcóweczki 2012***

30/05/12 11:20:15

Witam :) Gratuluje wszystkim mamusią ! :) Macie to już za sobą.... Super :) Ja jak zwykle wyskakuje raz na ruski rok ale czytam jak mam kiedy.... U nas był remont więc ciężko było się dostać do kompa... No ale my 4 czerwca jedziemy do szpitala a 5 będziemy już po wszystkim... Boje się jak nie wiem co... Niby wszystko planowane ale mimo wszystko !! Wyniki ok troszkę ciśnienie skakało to leżeliśmy parę dni w szpitalu ale na szczęście się unormowało :) Pozdrawiam was cieplutko :) I lece do Galerii maleństwa zobaczyć :P

***Czerwcóweczki 2012***

19/04/12 11:35:49

Witam Czerwcóweczki :) Po bardzo długiej nie obecności.... :( Ale niestety tak sie wszystko dziwnie poukładało.... Ale na szczęscie z dzidzią OK! :) Wczoraj byliśmy na usg rozwija sie prawidłowo :)Ułożenie główkowe. No i Pan doktor powiedział że Parki nie będzie :) Więc ja I synek jesteśmy zadowoleni :) Sebuś chce Brata i wychodzi na to że będzie go miał ... NA początku Doktor mówił ze nie widać że zasłania ale jeździł po tym brzuszku jeździł i wkońcu pyta co już mam no ja że Synka a on no to Parki nie będzie :) Mam tylko nadzieje że się nic nie zmieni. No i u nas poród będzie przez CC! ze względu na pierwszy poród z komplikacjami.... POzdrawiam was i dzieciaczki :*