******* KWIETNIÓWECZKI 2012**********

20/09/11 15:52:36

Hej Dziewczyny Dłuuuugo mnie nie było, czytałam Was, ale miałam trochę nauki i nie wypowiadałam się :) Wpadłam dziś by powiedzieć, że mój maluch podrósł już do odpowiedniej wielkości, po prostu wolniej rósł na początku.. Ma 2,37 cm, termin porodu już znany 18 kwietnia według OM a USG 20 kwietnia :) i już wiem który to tydzień ciąży ;) 9 tydzień i 4 dzień :) Muszę nadgonić co mnie ominęło i witam wszystkie nowe dziewczyny :) Pozdrawiam ;)[/b]

******* KWIETNIÓWECZKI 2012**********

06/09/11 09:44:45

Hej dziewczyny ;) Zaglądam do Was czasem i czytam Wasze nowości ;) ale sama za bardzo nie mam czasu.. Mam czas egzaminów w szkole.. Są poprawki i trzeba zaliczyć przełożone egzaminy, także pozdrawiam Was znad książek ;) Co do objawów ciąży to dalej narzekam na to samo, biust rośnie więc boli.. głowa boli codziennie wieczorem... ból pleców przy jakimkolwiek wysiłku jest do niewytrzymania... jeśli chodzi o mdłości to brak ;) Tak siedzę sobie w domku nad książkami... i tęsknie ponieważ mój K. pojechał do pracy(pracuje za granicą - jako kierowca).. czyli nie ma go 5/6 dni wraca do mnie na 2/3 i znowu... ale musimy się przemęczyć przez parę miesięcy.. już myślimy nad czymś swoim by był w domu cały czas.. Aaaaa ! ! ! i jeszcze jedno ;) napisał mi wczoraj sms'a żebym znalazła jakąś wycieczkę do Paryża na 3/4 dni :D ;) Pozdrawiam ;)

******* KWIETNIÓWECZKI 2012**********

03/09/11 12:06:18

Renya Trzymam kciuki, trzymaj się ! ! ! Moonkalee Oby się więcej takich pozytywnych wieści ;) i niech maluch rośnie i rośnie ;) Mama0088 Mamy wizytę tego samego dnia ;) Kamilec Nie daj się szefowi ;) i nie stresuj się przez niego ;) Zaskoczona Witam na forum ;) Madziaszczyk Oj ja z grilla mam złe wspomnienia, ale udanego grilla ;) Mnie dziś czeka impreza urodzinowa u rodziny mojego K. trzeba poznawać przyszłą rodzinkę ;) A u mnie jak najbardziej chyba oki ;) objawy cały czas takie same, ale dodatkowo męczy mnie ból głowy a jak jest u Was też Was tak boli głowa? Pozdrawiam ;)

******* KWIETNIÓWECZKI 2012**********

31/08/11 09:30:32

Witam nowe kwietniówki ;) Dziewczyny! Wczoraj na usg zobaczyliśmy serduszko, taka mała kropeczka, jak główka od szpilki ;) pojawiała się i znikała ;) :) Zarodek ma 3,4 mm więc to maleństwo i ciąża ma chyba wiek 5 tygodni, dokładniej da się ustalić na następnej wizycie 19 września ;) także mój suwaczek nie jest aktualny ale zmienię go jak będę miała pewność ile ma maleństwo ;) Najważniejsze że jest serducho a jak było je widać przy takim maleństwie to musi być wszystko dobrze ;) Pozdrawiam ;)[/b]

******* KWIETNIÓWECZKI 2012**********

29/08/11 19:39:56

Moonkalee, Anmast Dokładnie myślałam tak samo ;) a tu z głodu mnie mdli.. Dokładnie pierwsza ciąża ;) a tabelki dziś szukałam w galerii i nie znalazłam, poszukaj na forum chyba z 15 strona ;) a co nerwów to po prostu już bym chciała zobaczyć te serducho, tak samo jak mój K. ;) w wypisie ze szpitala mam tak : CI tyg. 7 Uwidoczniono regularny pęcherzyk ciążowy. Widoczny zarodek o CRL 1,7 mm, FHR /brak/, Pęcherzyk żółtkowy o średnicy 2,8 mm , Reakcja kosmówkowo doczesna prawidłowa. I to jest usg z 24.08.11r. ze szpitala w Zakopanym, ale tam mi nic nie mówili i nie tłumaczyli ;) Kamilec hehe nie no aż taka zdolna nie jestem ;p ale najważniejsze że mojemu mężczyźnie też smakuje ;) Jeju dziewczyny ale mam dziś lenia, cały dzień w piżamie a korzystam bo dopiero dziś wieczorem powinnam wrócić z Zakopanego, no ale zawinęliśmy się wcześniej bo mój K. też się pochorował więc po co było wydawać pieniądze, lepiej do skarbonki dla maluszka ;) a taką posiadamy ;)