***Marcóweczki 2012***

12/10/12 21:08:36

Ogłaszam, że nic mi nie jest szczególnego, tylko wirus i mam się leczyć jak 6-7 letnie dziecko, tak lekarz stwierdził. 1 raz byłam w tej przychodni u internisty. Fajny typ, tzn przyjemny, mówił mi po imieniu :shock: U nas drzemki nadal na cycu i nie wiem co z tym fantem zrobić, więc nie pomogę. Młody zasypia ok 18-20 i śpi do 6. Dziś kupiłam małemu wafelki ryżowe z hippa i mamlał jak oszalały. Chciałam wyjąć mu z rączki, żeby mu przekręcić, bo już jadł ręce zamiast wafelka...jaki był wrzask! Musiałam mu szybko oddać i potem dać 2, bo mało mu było. Dzięki temu ostatecznie 2 ząb wyszedł.

***Marcóweczki 2012***

12/10/12 07:11:24

Hej dziewczyny. Nie mam neta w chalupie...ach te osiedlowe łącza... Mam katar 2 tydzień i dziś lecę do lekarza, bo sąsiadka właśnie się leczy z zapalenia oskrzeli a też miała tylko katar Młodemu idzie 2 ząb i wczoraj był ryk niemiłosierny. Na szczęście noce przesypia. To tak chciałam się przywitać;)

***Marcóweczki 2012***

09/10/12 07:03:38

Maa dobre z tą zimą...może rzeczywiście tak jest lepiej. Ja w śniegu jechałam raz i prawie dojechałam do końca, tylko na koniec egzaminatorowi się zachciało parkowania równoległego...poplątała mi się kolejność i wjechałam, ale lekko nierówno i nie tą metodą którą powinnam i mnie oblał :wink: 2 razy nie wyjechałam z placu przez rękaw do tyłu. Pocałowałam słupek tylni. Jak zdałam, to miałam tak fajnego młodego egzaminatora, że po prostu gadaliśmy i nie obejrzałam się, a już byłam po 8) No z tym zalewaniem sąsiadów, to my jesteśmy lepsi...1 raz M zalał sąsiadom łazienkę, bo kranu nie zakręcił i kapało za wanną, chyba jeszcze raz była łazienka jak mnie jeszcze nie było, następnie już za moich czasów kuchnia, bo zaworek w grzejniku zaczął przeciekać, aż zaczęło się lać gorącą wodą, jakiś miesiąc temu nie włożyłam węża z pralki do wanny, ale nie wiem czy ich zalałam, bo nikt nie przyszedł :P W sumie jak to rodzinne, to i młody musi coś zalać :lol: Igor siada też podczas jedzenia, przy czym się denerwuje, bo go staram się przytrzymać.

***Marcóweczki 2012***

08/10/12 21:29:07

Kalinka najlepszego dla Tomka 8) :hbd: Chyba muszę czytać i od razu pisać, bo tak z przerwą, to już nie pamiętam :wink: Coś było o prawku...ja zdałam za 5 razem jakimś cudem i nie jeżdżę teraz. Boję się. Udało się u nas z kąpielami! Przedwczoraj po prostu wsadziłam młodego do wanienki w salonie(bo łazienkę i wannę już źle kojarzył i się trząsł ze strachu już w progu) i bingo. Szału nie ma, ale chlapie wodą z zainteresowaniem.

***Marcóweczki 2012***

06/10/12 12:15:17

http://canpolbabies.com/pl/produkty/pro ... ategory:25 o tą mi chodziło :D