***Marcóweczki 2012***

30/12/12 22:52:24

Ciara kuuuuuupę czasu Cię tu nie było. Ostatni raz pisałaś chyba w sierpniu przed ślubem. No właśnie jak poszło? Jak się udało wesele? Kalimba taki aparat właśnie chcę :lol: Maa nie znam szczegółów waszch rodzinnych relacji, ale trochę szkoda, że dziewczynki nie będą miały dziadków, cioci... Nie myślałaś, żeby ze względu na nie się pogodzić, pierwsza wyciągnąć rękę? Ja jestem z tego nieszczęsnego typu ludzi, którym szybko przechodzi i zapominam to co niemiłe, i wiem, jak źle się czuję, kiedy jest ktoś na mnie zły. I zawsze chcę wszystkich zadowolić :? Ty z kolei wyglądasz mi na silną osobę i niezależną bardzo.

***Marcóweczki 2012***

13/12/12 17:41:07

My mamy jedna pare butkow z miekkiej skorki, zakladamy na spacer. W domu chyba bez skarpet sie nie obedzie, Tosia ma zawsze lodowate stopy i dlonie :? po mamusi :? Przy odpieluchowaniu moze sobie przypomnimy o tetrowych pieluchach, a jak nie, to pojdziemy na latwizne, sa u nas takie pieluchomajtki PullUps, jednorazowe, ale nie wchlaniaja tak super wilgoci, wiec dziecko czuje, ze ma mokro. Macie je w Polsce tez? Huggis chyba je robi.

***Marcóweczki 2012***

12/12/12 23:21:52

Mialam napisac to co Jimka napisala :lol: Kiedys Tosia robila kupe rano ktualnie i byla jedna, a teraz 5-6 kup dziennie :? wielkich :shock: wiec troche zmienilam swoje nocnikowe plany... Musze pochwalic swoje dziecie, ze od tygodnia zasypia sama w lozeczku, jestem taka z niej dumna! I nam sie drzemki uregulowaly (niestety mam swiadomosc, ze zaraz bedzie zabkowanie i to co dobre sie skonczy, kiedys juz tak bylo, ze sama zasypiala, ale poki co sie ciesze). I skonczylo sie spanie z mama, troche z koniecznosci, bo jestem chora i kaszle strasznie... Zet najlepsze zyczenia dla dzieciaczkow :bal:

***Marcóweczki 2012***

12/12/12 20:34:34

my mamy nocnik (w sumie 2) od jakis 6 tyg, ale Tosi jeszcze nie posadzilam :? jakos za duzo rozbierania :?

***Marcóweczki 2012***

11/12/12 22:52:50

Kroowka no tak mysle, ze 15kg, porownuje do pralki w Polsce, ktora byla 5kg, ta nasza jest przynajmniej 3 razy wieksza, jak nie wiecej. Jak to w Hameryce - wszystko duzo wieksze :? Rumianek a Ty co sie tak niesmialo chwalisz blogiem meza??? Prawie bym go przeoczyla :lol: Widze, ze tez macie wozek joggingowy.