Lipcóweczki 2015

30/08/15 14:02:56

Monia gratulacje!! Trzymam kciuki żeby mała rosła zdrowo w Twoim brzuszku! :)

Lipcóweczki 2015

13/05/15 14:43:19

misinkasylwia całe towarzystwo fb okupuje :) Spory ten Twój Franio, z tego co pamiętam to Szydlove Wojtuś też dość dużo waży, tylko moje takie małe? Może za to poród b szybki :wink: Kg na + się nie przejmuj, ja też już 13 mam o przodu a gzie to jeszcze :)

Lipcóweczki 2015

13/04/15 07:08:55

Anka nie tylko TY tak masz... ja mam to samo wiec wole sie nie odzywac. Wczoraj mialam maly wypadek, dzisiaj wieczorem wizyta. Czuje mala, rusza sie czasem ale tak dziwnie. Wpadlam w panike, a na mezu zawiodlam sie okropnie, jak nigdy jeszcze. Milego dnia

Lipcóweczki 2015

02/04/15 13:52:03

A u nas własnie kilka dni temu ruszyło z sexem, jakas nienasycona jestem... :P: Szydlove zobaczyć nie zobaczy ale na pewno poczuje różnicę w rozmiarze :) też byłam płaska jak deska, na początku ciąży piersi mi ruszyły tak, że 2 rozmiary przeskoczyłam a teraz cisza... boje się tylko żeby mąż się do tego rozmiaru nie przyzwyczaił zbytnio bo później znowu na płasko może być :p Co do suni - Twoja psina doskonale wyczuła, że Ty masz maleństwo w brzuchu i bez gadania do niej. Masz wrażliwą sunie! Nasza Bejsi naszczęście jest po sterylce ale podczas mojej ciązy przy badaniu krwi wyszło, że krew ma jak suka w ciąży hehe i razem kwas foliowy zażywałyśmy :) Zabiegu się nie bój, zwróć tylko uwagę czy zabieg bd jeden wet wykonywał czy we dwójkę - pojedyncza sterylizacja jest niezgodna z prawem! no i powiedz ze chcesz byc przy usypianiu i przy wybudzeniu. Potem co najwyżej sunia bd miała problem z pokazywaniem brzuszka no i trzymaniem moczu początkowo chociaż nie u każdej suni to występuje. Anka no właśnie, to że zdrowo się rozwija jest najważniejsze a wyjdzie i tak kiedy bd chciał :) Rany tylko 3 kg?? to tak da rade? :P:

Lipcóweczki 2015

01/04/15 13:47:04

Ja już od jakiegoś czasu pije codziennie cappuccino, przed kawą wstrzymuje się jak mogę, chociaż czasami padam na mordę totalnie. Tabletek nie biorę żadnych mimo tego że wege przed ciążą byłam to żelazo i wszystko inne w normie mam. Dzisiaj zostało mi tylko ogarnąć sypialnię i spokój, bd mogła się wylegiwać na kanapie bo pogoda brzydka i wszystko odwołane. Anka spełnienia marzeń dla syna i samych pogodnych dni :)