IN VITRO

20/11/12 10:46:21

Ajsi kochana, napisałam Tobie na priva wiadomość, odezwij się proszę. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki!

IN VITRO

25/09/12 21:15:44

Hope trzymam kciuki! J-rc super, ze wszystko ok z malutka, bakteriami sie nie przejmuj, to częste w ciąży. Minie jak tam Olenka dzisiaj? Jak Ty sie miewasz?[/i]

IN VITRO

23/09/12 21:47:54

Minie i ja jeszcze raz gratuluje z całego serca, oboje z mężem bardzo bardzo gorąco sie modlilismy, aby Olenka przyszła zdrowa na świat. Zobaczysz kochana, ze malutka sobie poradzi, tyle już zniosła, ze teraz bedziejuz tylko lepiej! Lana to zazdroszczę Ci przespanych nocy, u mnie jeszcze kiepsko, bo Gabrysia strasznie nerwowa jest, mało śpi w ciagu dnia tylko na spacerze, a tak to krótkie drzemki sobie robi przy karmieniu, noce tez jeszcze mocno przerywane.

IN VITRO

21/09/12 20:59:26

[quote="hope191":1fveb2t3] Co u Ciebie słychać? ;)
U mnie czas leci od spaceru do kąpieli, czekamy aż Gabi zacznie lepiej spać, bo ma jelita zniszczone przez ostra alergie na białko, a tak poza tym to sama radość. Trochę głupio to pisać, zwłaszcza w kontekście tego co dzieje sie u Minie i tego wszystkiego co biedne dziewczynki przechodzicie aby wreszcie doczekać sie swojej kruszynki. Co jeszcze u mnie? Dieta, marsze, nie jest łatwo w moim wieku, ale waga powoli w dół. Proza życia, ale już trochę tęsknię za powrotem do ludzi, po tylu miesiącach spędzonych w domu. Hope trzymam kciuki, aby sie tobie udało!! Minie, nie bój sie, zobaczysz, ze wszystko będzie dobrze. Ty i Olenka dacie radę !!! Buziaki dla wszystkich.

IN VITRO

20/09/12 15:57:54

Minie odezwij się słońce... Hope trzymam kciuki, u nas zawsze przy insemkach była jazda z tym zastrzykiem na pękanie i bywało tak, że na minutę przed zamknięciem apteki kupowaliśmy. Torres Michaś to bardzo fajne imię, ale Kuba też było fajne i nie wydaje mi się żeby było aż tak popularne teraz.