Dziś zaczynam walkę z kilogramami!

09/06/11 15:10:53

Moja figura to typ A, czyli tzw. gruszka. Mam szczupłą górę, szerokie biodra i duże uda. Do tego ten okropny cellulit :evil:. Dlatego nie sądzę, żebym zdążyła przed urlopem :(. Nie wierzę w kilkudniowe "diety cud". Nastawiam się na kilka miesięcy "pracy ze sobą", żeby efekty były trwałe. A Ty, Lolu, nad czym pracujesz? Widzę po suwaczku, że chcesz zrzucić 6 kg. Podczytałam też, że nie jesteś na diecie, tylko starasz się mniej jeść. A jak u Ciebie z aktywnością fizyczną? Bo dla mnie to największy problem :oops:.

Ziółka i ziołopijki:)

08/06/11 21:31:40

Witaj aniu i dzięki za powitanie :D. Zapomniałam jeszcze napisać, że pierwszej nocy po ziółkach złapał mnie taki ból w jelitkach, że aż musiałam się podnieść. Na szczęście dzisiejszej nocy już nie było powtórki :wink:. Chyba muszę mieć wrażliwy żołądek. A Wy miałyście jakieś przygody na początku? Dodam, że dokładnie pilnuję wskazówek z 1 strony.

Ziółka i ziołopijki:)

08/06/11 20:47:06

Aniu ale powera dostałaś, zazdroszczę :fkf:. Moje okna już do mnie wołają od dawna, a ja im wciąż odmawiam :wink:. A do grilla to najbardziej lubię sałatkę grecką. Ziemniaczana też nieźle pasuje, bo niektórzy, w szczególności mężczyźni, muszą mieć węglowodany do mięsa :wink:. Fajnie też zrobić masło czosnkowe, które super smakuje ze świeżo upieczonym chlebkiem :je:. Magdalena zgadzam się z dziewczynami, że może lepiej znienić gina. Przecież to Twoje zdrowie i komfort psychiczny jest najważniejszy. aniu mdłości to chyba dobry znak. Trzymam kciuki za dobre wiadomości w poniedziałek. Andziu, a co się dzieje z Twoją ręką? I :ok: za testowanko.

Dziś zaczynam walkę z kilogramami!

08/06/11 20:22:36

Dzięki Lolu za kciuki i ja zaciskam za Twój sukces :ok:. U mnie przy każdej próbie pożegnania z nałogiem pojawiały się jakieś 2-3 dodatkowe kg, co teraz mogłoby się skończyć nawet "7" z przodu :wink:, a do tego nie chcę już nigdy dopuścić (no chyba że w ciąży :D). A, i mam 175 cm wzrostu, czyli według wskaźnika bmi mieszczę się w normie, ale po prostu nie czuję się komfortowo. Szczególnie, że za 3 tyg. wyjeżdżam na urlop i znowu się będę czaić, żeby się pokazać w kostiumie :wo:.

FOTO ~~ zabawa ~~ FOTO

08/06/11 16:15:28

to ja proszę holenderskie drewniaki :wink: