Inseminacja

25/03/13 18:44:06

Tak się niby mówi ale jednak przykłady z życia wzięta pokazują inaczej. Mój m miał idealne badania a przeszkodą w zajściu w ciążę było moje PCOs oporne na działanie leków. Pierwsza inseminacja no i proszę, efekt biega po pokoju. Myślę że inseminacja może pomóc nawte jeśli to u kobiety jest problem, a na pewno nie zaszkodzi, jeśli jest chociaż o 1% większa szansa dzięki IUI to warto próbować. Mój lekarz był takiego zdania że jesli to ma pomóc to warto skorzystać od razu a nie czekać latami na naturalną ciążę.

Inseminacja

18/03/13 15:56:56

Monis fajnie byłoby mieć drugiego szkraba ale na razie nie mozemy sobie pozwolić na to bo musiałabym iść na wychowawczy i byłoby ciężko Justinus moje dziecko chyba podczytało co tu pisałam i od wczoraj zaczęła sama chodzić na małych dystansach, dziś już na trochę większych :) Jak nie upadnie i się znów nie przestraszy to może wreszcie będzie sama chodzić :)

Inseminacja

16/03/13 11:52:24

Witam dziewczynki, wspaniałe wieści Olusia, dbaj o kropka bardzo :) Monis ale niespodzianka :) To teraz ja się chyba powinnam brać za robotę, hehe :) Ale nie... ja na razie nie planuję, chciałabym poczekać aż Zuzia będzie mieć ze 3 lata. Justinus wielki szacunek ze dajesz radę z chłopakami. Wyobrażam sobie jak musi być ciężko przy dwójce malutkich dzieci zwłaszcza że Maciuś jeszcze sam nie chodzi. Zuzia tez przy meblach, jak raz się odważyła sama to się skończyło nosem w podłodze i krwią z dziąsła i teraz się boi. Za rączkę chodzi ale czasem jak pijana, nózki stawia do środka, to jeszcze nie jej pora na chodzenie.

Inseminacja

13/02/13 18:56:23

Agula, serdeczne gratulacje :) dawno tez nie zagladalam a tu takie wiesci. Dbaj o kropka bardzo:)

Inseminacja

22/12/12 21:47:22

Hej dziewczynki, dawno mnie nie było, więc nawet nie wiem jak tam wam idzie. Widze dużo nowych duszyczek na forum. Trzymam kciuki za wszystkie a za Ajsi nieustajaco najmocniej :) U nas nic nowego, wrócilam do pracy wiec czasu na wszystko brakuje. Pozdrawiam goraco i spelnienia najwiekszego marzenia na te swieta wam zycze.