Z TEŚCIAMI POD JEDNYM DACHEM...PLUSY I MINUSY

10/07/07 22:14:34

madzia30, popłakałam się :heh: Cipognioty i marchewy mnie po prostu zniszczyły :hil:

Kim jestes z zawodu??

09/07/07 15:48:13

A ja jestem magistrem sztuki, choć właściwsze określenie to artysta plastyk, bo z teorią to maaało miałam na studiach do czynienia :D Nie przepracowałam jeszcze uczciwie ani pół dnia w żadnej pracy :lol: Jakoś się nie składało- zbyt absorbujące studia chyba. A dyplom robiłam będąc już w ciąży, więc po studiach pracy nie szukałam jeszcze. I raczej w najbliższych miesiacach się nie zanosi :lol: A "zarabiam" malując obrazy- czasem coś wpadnie, czasem zęby w ścianę, hehe...

ALKOHOL, co pijecie, na co sobie pozwalacie?

06/07/07 19:24:22

[quote="marerka":348ny912]jak mój Antolek zaczyna ciągnąć, to po jakichś 15 sekundach czuję nagle szczupanie w sutkach i nagle pojawia się pokarm, czesto pod takim cisnieniem, że aż tryska...
gdzieś go tam cwaniaczek z głębin zasysa, hehe :lol: U mnie podobnie, z tym, że zamiast szczypania czuję mrowienie :wink: Ale temat nam się zrobił bezalkoholowy- jak moje Karmi, które właśnie kuńczę 8)

ALKOHOL, co pijecie, na co sobie pozwalacie?

06/07/07 18:57:02

marerka, z tym pokarmem mam dokładnie tak samo :) I drażnią mnie komentarze wszystkich ciotek i babć, że niby za mało go mam... :roll: Dziecko ponad sześć kilo waży, ale za mało i koniec- bo mi bluzka nie przemaka od nadmiaru :roll:

ALKOHOL, co pijecie, na co sobie pozwalacie?

05/07/07 22:52:24

[quote="MjM":2xmvkc64]czy dlatego ze jestem inna, musze dostawac na swoj normalny post chamskie odpowiedzi?
No kurde, pewnie nie musisz, ale na wszelki wypadek nastawiaj się na to :lol: Bo każda z nas ma tu inny temperament i nigdy nie wiadomo, co kogo wnerwi. A "nauczycielski" ton to wnerwić potrafi- wyczuwam go na sto kilometrów, mam mamę nauczycielkę, hehe. I z doświadczenia wiem, że ten ton często nijak ma się do tego, jakim się "prywatnie" jest. Ale nie każdy to wiedzieć musi :wink: I widzisz, mówisz coś, co nie jest obraźliwe, chamskie- jest rzeczowe, normalne, poparte faktami i wypowiedziane w dobrej wierze (w to wierzę :wink: )- a jednak podziała jak płachta na byka... Ci godom- to ten ton :lol: 8)