Wrażenia po cc i sn

23/09/11 16:00:12

[quote="marti126":g64gsdt2] Kaśka Paula A dlaczego nie dostałyście maleństwa na brzuch po porodzie CC? Ja dostałam normalnie do piersi od razu po wyjęciu z brzucha tzn najpierw zabrali synka aby zbadać i po chwili już był przy mnie :P
Wydaje mi sie ze od razu po operacji CC nie kłada,bo jak robią operacje na brzuchu to gdzie maja maluszka połozyc? mi tylko lekarz pokazał maleństwo jak podniósł je do góry,pózniej po jakims czasie na sali poporodowej dostałam mała d karmienia. A to takie dziwne ze nie kładą do razu po CC?Tak jest chyba w kazdym szpitalu w Polsce.

Wrażenia po cc i sn

13/09/11 08:40:46

[quote="]Kaśka[":3w0mvnvz] Tylko cały czas żałuję, że ominął mnie ten moment, kiedy kładą maluszka na brzuchu albo kiedy słyszysz jego pierwszy krzy-ale może następnym razem ;)
Tez miałam cc i tez żałuje tego ze malutkiej nie dostałam na brzuszek,ale jedno mnie nie ominęło, miałam to szczęście ze mogłam wybrać znieczulenie albo zewnątrzoponowe albo ogólne, wybrałam to pierwsze bo chciałam usłyszeć pierwszy krzyk.To było piękne uczucie,słysząc krzyk mojego dzieciątka popłakałam się jak bóbr;) Dl takich chwil warto mieć dzieci. Kasia- masz racje może przy kolejnym dziecku da się tego doświadczyć. Pozdrawiam

Jak obwieściłyście tę radosną nowinę mężowi i rodzinie?

12/09/11 09:32:44

[quote="crazy mama":94m7fxt5] A rodzice to już tak mniej entuzjastycznie podeszli, bo, że młodzi i studia nie skończone i wogóle, ale pomagać chciali i teraz rozpiszczają wnuczkę:)
Rodzice chyba juz tak maja ze na poczatku nie za bardzo sie ciesza ze zostali dziadkai ,ale poznej tak jak napisałas rozpieszczaja i kochaja jak swoje.

Współżycie po porodzie

10/09/11 08:54:51

Agaciorbyłam na wizycie u gin po okresie połogu i powiedział ze wszystko jest ok z macicą ,wiec nie myślałam ze pojawią sie jakieś problemy ze współżyciem. Za tydzien wybieram sie do gin na przedłzenie antykoncepcji i wtedy sie zapytam. Przyjmuje tabletki ,ale na razie nie chcemy miec szybko następnej dzidzi wiec zabezpieczamy sie jeszcze prezerwatywą i to może ona podrazniła szyjke.

Żuj gumę po cesarce ....

09/09/11 15:32:50

bardzo ciekawe miałam cc ,ale nie słyszałam o takim rozwiązaniu. Przy drugim dziecku jak bedzie cc to wypróbujemy:)