Wrześniówki 2011 :)

11/06/11 15:38:41

Przepraszam za post za postem alezapraszam na soczek bo mam dziś studniówkę, a i do tego ciacho z truskawkami. WOW jak to zleciało!!!

Wrześniówki 2011 :)

11/06/11 15:33:40

Witam brzuchatki! Nie jestem w stanie nadrobić mojej nieobecności na forum, ale spowodowane to jest pobytem w szpitalu.Na szczęście z dzidzia jest dobrze. Brałam antybiotyki, dostałam zastrzyk ze sterydami na szybsze rozwinięcie płuc Ewuni . Mam wizytę w poniedziałek i myślę,że nie mam już tego holerstwa na które brałam leki. Ale wiem jedno NA BASEN TAK SZYBKO NIE POJADĘ. POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUSIE I ŻYCZĘ SPOKOJNEGO WEEKENDU [url=http://www.suwaczki.com/:3iqthtt4] [/url:3iqthtt4]

Wrześniówki 2011 :)

18/05/11 11:52:13

Witam, Aneta-trzymam kciuki za wizytę. Wszystko będzie dobrze. Ja też zawsze się denerwuję przed wizyta, aż biegunki dostaję. Edka-kredka, Malwina,Malutka-nie ma się co przjemować waga w ciaży-wszystkie jesteśmy piękne w tym stanie. Dla naszych bobasków można się poświęcić. To sa genetyczne predyspozycje i każdy ma inne. Mi z karty ciaży wynika,że od poczatku przybyło mi 1,5 kg. Koleżanki pytaja czy oby nie za mało, ale skoro wszystko jest w porzadku to po co panikować :wink: Malinka-ja na Twoim miejcu zaraz bym spanikowała. Na pewno nic złego się nie dzieje-ale w razie co radziłabym skontaktować się z gin. Przepisze Ci coś. Ja tak miałam na poczatku (11-13 tydz) plamienia brazowe, różowe. Brałam Luteinę i bezwzględny nakaz leżenia miałam, wstawałam tylko do łazienki. Będzie dobrze-tylko wypoczywaj :okk: Isobell-nawet nie chcę wiedzieć co teaz przeżywasz. Myślami jestem z Toba i ściskam Cię mocno. :-{:

Wrześniówki 2011 :)

17/05/11 11:26:53

Cześć mamusie, Dziś m iałam wizytę kontrolna u gina. Na twardnienie brzucha dostałam Asmag i Luteinę. Mam wypoczywać. Lekarz powiedział ,że ciaża mi służy. Od ostatniej wizyty przytyłam tylko 0,5 kg :brv: (przez 4 tygodnie). Poprosiłam o dodatkowe USG-i dzidzia się pokazała- BĘDZIE DZIEWCZYNKA!!!!!!! Sprytny ten mój mężuś. Będzie teraz parka w domu. Aneta-nie przejmuj się teściowa, przecież to nie rodzina. Moja jest taka sama. Zapatrzona w siebie egoistka. Tylko jej dupę wozić po lekarzach z urojonymi chorobami!!Tyle,że rzadko ja na szczęście widuję. Chociaż masz tyle dobrze,że maż trzyma z Toba. Mój na poczatku był za mamunia-ale już odcięliśmy pępowinę. Isobell- myślałam, że takie historie zdarzaja sie tylko w filmach. Poroniony facet. Nie umie docenić tego co ma!Jesteśmy z Toba!Pamiętaj, że teraz córeczka jest najważniejsza :!:

Wrześniówki 2011 :)

13/05/11 21:26:30

Aneta007-brzuszek przepiękny! Ale laska z Ciebie. Zgrabniula :)