pływanie z maleństwem, próbowałyście?

10/07/11 23:28:46

Wiem, że w Warszawie jest na pewno jedna siec która organizuje takie zajęcia , bo przyjaciółka sie dowiadywala. Mnie zawsze zastanawiala "logistyka" takich zajec np kwestia pieluch :)

Podrażnione uszko

16/05/11 16:26:54

Na pewno będzie o wiele łatwiej niz patyczkami;) nietrzeba nic dłubac tylko psikasz po jednym razie do każdego ucha (spray ma aplikator bardzo łatwo się rozpyla) i dzieciak może dalej sobie brykać:)

Podrażnione uszko

14/05/11 13:25:28

Jeśli jest tylko lekkie zaczerwienienie to po prostu zostaw uszko w spokoju przez kilka dni, nie próbuj go niczym czyścić ani niczego wkraplać, niech się zagoi. A no i przestań używać patyczków!!! Jak to mówi moja laryngolożka patyczki nadają się do wszystkiego tylko nie do uszu!!! zamiast tego stosuj np. spray na bazie oliwy z oliwek, jest naturalny i nie podraznia, nawet niemowlętom można go wpuścić. Ten którego używam widziałam w Rossmannie w dziale dziecięcym, nazywa się coś na Oliv... w każdym razie może po opakowaniu wypatrzysz pomarańczowo-morskim:)

Majówka w kinie z chrześniakiem?

06/05/11 10:55:25

A ja byłam akurat w majówke (była okropna pogoda, kino zostało opcją zamiast rowerów :( ) w kinie na LOS NUMEROS. Byłby idealny dla kogoś w tym wieku, bo to w sumie taka familijna komedia - nieco kryminał - nieco sensacja. Ogólnie jak jeszcze czegoś szukacie to polecam, jeszcze grają :)

Wspomagacze leczenia przeziebienia

18/04/11 10:21:42

Przy takiej pogodzie obrzydliwej każdy by się przeziębił, poza tym pewnie zaraża się od innych dzieci. Możesz wprowadzić do diety naturalne wspomagacze odporności np. czosnek, cebula, sok malinowy:)