Dzieci ROK PO ROKU lub z mala roznica wieku :)

06/11/08 10:33:32

dołączam....mam 11 miesięcznego synka, a w czerwcu urodzi się drugie dziecko. najpierw byłam przerażona, teraz już lepiej, ciesze się. ale poradźcie proszę jaki wózek kupić dla dwójki ( jeden niemowlak, drugi będzie miał 1,6 roku). jak rozwiązałyście problem spacerów, biegania za juz chodzącym, ogólnie jak ogarnęłyście towarzystwo? ciężko było?

ciąża rok po roku

06/11/08 10:13:34

Mam prośbę o odzew dziewczyn, które mają dzieci w zbliżonym wieku. Ja mam obecnie synka który ma 11 miesięcy, jak urodzę kolejne dziecko synek będzie miał 1,6 roku. prosze o radę jak rozwiązałyście problem wózka, wyjść na spacery, ogarnięcia towarzystwa? dzięki za każde rady

JAKIE BADANIA PO PORONIENIU

11/06/08 13:10:51

Ja poroniłam dwa razy. W końcu trafiłam do super lekarza i to on skierował mnie na nast.badania: APPT - czas koalinowo-kefalinowy - Jest to czas krzepnięcia osocza zapoczątkowanego przez tzw. układ wewnątrzpochodny. Badanie to ma największą przydatność w diagnostyce skaz krwotocznych (głównie hemofilii), jak również w monitorowaniu leczenia heparyną. TSH - hormon tyreotropowy - działa na tarczycę TYROKSYNA - również hormon tarczycy, wpływa na wzrost organizmu w okresie rozwoju, reguluje szybkośc przemiany materii, wpływa na ośrodkowy układ nerwowy Przeciwciała antykardiolipinowe - ....obecność przeciwciał antyfosfolipidowych wiąże się także z niepłodnością, ciężkimi stanami przedrzucawkowymi, opóźnieniem rozwoju wewnątrzmacicznego, przedwczesnym oddzielaniem się łożyska i zgonami wewnątrzmacicznymi płodu 2-6. Wspólną cechą wymienionych postaci patologii ciąży jest nieprawidłowe zagnieżdżenie jaja płodowego Kariotyp - to zestaw chromosomów, w których znajduje się kwas dezoksyrybonukleinowy (DNA) zawierający informację genetyczną o budowie całego ciała człowieka, jego rozwoju od poczęcia do zgonu. CYTOMEGALIA – ANDROSTENDION – TSH, PRZECIWCIAŁA TARCZYCOWE TG I TPO - Wszystkie zrobiłam i wyszły ok. Nie wiadomo co było powodem tych dwóch poronień. Zaszłam w ciążę po raz 3 i tym razem wszystko poszło dobrze - urodziłam synka pół roku temu!!! Wam wszystkim też się na 100% uda, czego Wam serdecznie życzę.

doktor roszkowski warszawa

06/07/07 09:41:42

Mam pytanie dotyczące specjalisty od wykrywania najróżniejszych wad płodu, dr. Roszkowskiego. Słyszałam że jako lekarz jest naprawdę super, ma tzw. trzecie oko i wychwytuje to, czego inni lekarze nie widzą. Natomiast jako człowiek ma różne, często niezbyt dobre opinie. Czy któraś z Was miała z nim kontakt? Jestem do Niego zapisana na 7 sierpnia.

ból głowy

05/06/07 17:20:29

Co na ból głowy, tak silny, że nie moge wytrzymać? jestem w 13 tyg.ciąży, od rana do tej chwili ( godz. 17:20) ból głowy po prawej stronie, migrenowy, pulsujący , przechodzący na całą niemalże głowę. Czy mogę wziąc jakiś proszek, a jeśli tak to jaki?