Staraczki i zafasolkowane:) czyli nasza kontynuacja:)

20/03/11 14:30:21

witam niedzielnie :) taka ładna pogoda, słonko świeci, a mi się nic nie chce... a trzeba by było nóżki ogolić i takie tam, a potem torbę spakować. mialam wczoraj to zrobić, ale odwiedzili nas znajomi. jestem również jak najbardziej za prywatnym forum, mój mail: margo205@wp.pl. pozdrawiam i miłego dnia :)

Staraczki i zafasolkowane:) czyli nasza kontynuacja:)

18/03/11 18:58:05

reedsik super tabelka :) obie :) jestem już po usg kontrolnym- szyjka się nie skraca, nadal mam 2cm, ale w pn muszę się zgłosić do szpitala. na razie na obserwację na 2 lub 3 dni. dobrze, że od razu nie musiałam zostać na weekend. poza tym mały leży główką bardzo nisko, aż się ginka dwa razy pytała czy tak nisko ją czuję. lekarka powiedziała, że chcą poobserwować skurcze, jak często je mam. zmykam odpocząć, miłego wieczoru :)

Staraczki i zafasolkowane:) czyli nasza kontynuacja:)

17/03/11 09:22:49

jejku negro :( i właśnie dlatego modlę się za każdym razem jak mam kontrol, aby ginka nie kazała mi zostać, wolę sobie zaoszczędzić takich historii, stresu... u mnie nie pada, ale wieje okropnie i jest pochmurno.

Staraczki i zafasolkowane:) czyli nasza kontynuacja:)

17/03/11 08:05:53

witam z rana, widzę haniu że się zmobilizowałaś :) ja również :) heh jestem już po morfologii, jutro rano mężul wyniki odbierze. a o 17 mam szkołę rodzenia. kurczę laska naprawdę ma nierówno pod sufitem :( tak rozwalać tematy.

Staraczki i zafasolkowane:) czyli nasza kontynuacja:)

16/03/11 09:10:12

witam z rana, hej monika, nieznajka :) evika właśnie też rozważałam kosmetyki nivea, mi znajome polecały, no ale połowa jest dopiero po 1 miesiącu życia, a chciałam używać jednej serii. bo np. płyn do kąpieli 2w1 hipoalergiczny jest po 1 m-cu, a krem na odparzenia już nie, a nie chciałabym mieszać firm. no i sama nie wiem...rozważam kosmetyki bubchen, no ale to już trochę droższe, za to od pierwszych dni życia. i czekam na dobre wieści od lekarza :) hanna mmmm grochóweczka na boczku, wczoraj jadłam :) ja też muszę zrobić badania tzn. tylko morfologię, bo lekarka kazała mi przyjmować żelazo (mimo, że jeszcze w normie) aby poprawić wyniki. i jakoś się zebrać nie mogę a w poniedziałek wizyta. no i dziś dzwonię do ginki umówić się na kolejną kontrol szyjki na jutro lub pt.