Ciąża? Moje objawy

08/08/08 18:28:07

Pójdę dla pewności na te badania żeby mieć wszystko czarno na białym i mam nadzieję że będzie pozytywnie ;) W sumie myślałam poczekać do następnej @ ale chyba lepiej wiedzieć teraz. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Ciąża? Moje objawy

07/08/08 20:26:22

Witam ponownie ;) Od jakiegoś tygodnia podejrzewam że mogę być w ciąży. Piszę posta ponieważ chciałabym od kogoś usłyszeć czy to są prawdopodobne objawy czy może moje wydaje mi się. A więc tak. Od jakiegoś czasu chodzę rozdrażniona, byle błahostka mnie denerwuje, czuję się obolała i zmęczona już ok godziny 12-13. Praktycznie nie miałam @, a jedynie lekkie plamienia (triochę większe jak wypiłam sobie piwo na pożegnaniu kolegi). Trwały one ok 5 dni. Praktycznie nie odczułam że miałam @ Zawsze też w ostatnich dniach cyklu na mojej twarzy pojawiało się kilka krostek, a teraz nic, może nawet odrobinę poprawiła mi się cera. Pozatym od dwóch trzech dni mam lekkie bóle brzucha, które mi promieniują aż na nogi.. Tak trochę jak na okres, ale delikatniej. Niewiem co o tym myśleć. Szczególnie w związku z tymi plamieniami. Czy to może być to czy się jedynie łudzę. W drugim dniu @ zrobiłam sobie test, ok godziny 13. Wyszedł negatywny. Jak myślicie iść na bete? Wogóle patrząc po tych objawach wygląda to na ciążę czy e tam? :) Dziękuję za odpowiedzi i życzę powodzenia starającym się o malucha ;)

Bolące piersi

07/05/08 23:10:21

Dziękuję za odpowiedź. Wiem, że piersi mogą tak samo boleć przed okresem, jednak jak wcześniej pisałam od roku, czyli odkąd odstawiłam tabletki nigdy mnie przed okresem nie bolały. Narazie z niczym się nie będę spieszyć i z testem poczekam jeszcze trochę. Jeżeli chodzi o moje pytanie, to chciałam jedynie poznać zdanie innych kobiet jak to u nich wyglądało. Pozdrawiam

Bolące piersi

07/05/08 18:06:33

Dziękuję za odpowiedź. Narazie testu nie będę robiła, poczekam jeszcze parę dni. madziulka27 Ty też miałaś tak jak ja, że przed okresem Cię zazwyczaj nie bolały? Pozdrawiam ;)

Bolące piersi

07/05/08 14:50:07

Witam. Dzisiaj jest dzień kiedy powinnam dostać okres i strasznie od wczoraj bolą mnie piersi. Jest to dla mnie zastanawiające o tyle, że od roku, odkąd odstawiłam tabletki nigdy mnie nie bolały przed okresem. Chciałabym się spytać czy to może być objaw ciąży? Wiem, że to głupio brzmi, ale już mi wyobraźnia zaczyna działać :) Czytałam właśnie że przed okresem są takie objawy typowo miesiączkowe, a później się okazuje że okresu nie ma, a u mnie doszedł straszny ból piersi którego od roku nie miałam.