IN VITRO

20/06/15 18:18:08

Cześć dziewczyny! Chciałam obwieścić, że ponad 3 tygodnie temu na świecie pojawiła się moja córcia!

IN VITRO

18/03/15 16:53:31

Malina Trzymam kciuki! Wielkie gratulacje. Ty i Ajsi jesteście świadectwem Cudów :-) Jeszcze raz ogromne gratulacje!

IN VITRO

15/01/15 12:44:17

[quote="kurczaczek83":2grly5vg]Kochana tak jak Ajsi pisze bierz nospę, ale dobrze byłoby gdybyś brała np. 2x1 a nie tylko wtedy jak Cię boli. A kiedy masz wizytę u lekarza? Fajnie ze masz ruchy, ja też szybko miałam bo bulgotki w 14tc ale nie wiedziałam ze to dzidziuś a kopniaka takiego prawdziwego dostałam w 16t3d
Przyjmuję no spę, lekarz mi kazał właśnie brać regularnie przez 3 dni, nie wtedy jak zaboli. Brałam trochę dłużej, bo ból pojawił się po 3 dniach. Wygląda na to, że dzisiaj minął. Wizytę mam 4 lutego, także jeszcze chwila. Muszę zrobić na tę wizytę glukozę po obciążeniu. Brrr.. tyle kłuć i siedzenie 2 h w ośrodku ;( Co do ruchów to tęż wcześnie je poczułaś:) Fajne uczucie :)

IN VITRO

14/01/15 10:52:00

Cześć dziewczyny! Jak się macie w Nowym Roku! Ja już po usg połówkowym z maleńką wszystko dobrze. Mam do Was pytanie czy miałyście w ciąży bóle więzadeł? Bo mnie się chyba od niedawna zaczęły i jest to bardzo mocny ból w prawej części brzucha promieniujący trochę do boku, najczęściej w nocy jak chce się przełożyć na drugi bok. Takie uczucie jak zakwasy, kłucie.

IN VITRO

18/12/14 16:00:42

[quote="Ajsi":1dhde4sd]?a czas leci tak szybko, że wprost nie można uwierzyć, że ledwo chwilę temu usłyszało się pierwszy krzyk swego dzieciątka?Kurczę, zazdroszczę Tobie Sharky tego oczekiwania, to najpiękniejszy czas w życiu!
Tak, teraz jak już minął trochę ten stres jest super. Mała w tym tygodniu zaczęła już tak dokazywać, że masakra. Jest coraz większa i z dnia na dzień coraz mocniej puka i stuka, dzisiaj tak mocno się przesunęła, że brzuch się uwypuklił. To jest piękne, od kiedy zdałam sobie sprawę, że ruchy które czuję to dzieciaczek, ryczę ze szczęścia :-) Czas rzeczywiście bardzo szybo upływa, chyba najbardziej się to uwidacznia jak dziecko się urodzi. Po nim dopiero widać ten upływający czas. Ale okres ciąży upływa mi szybko, w porównaniu do czasu oczekiwania, aż się w końcu w tę ciąże zajdzie :-) Naprawdę to jest warte tego wysiłku, który wkładaliśmy, żeby ją począć.