Oswiecim

18/07/15 18:44:44

Hej mamusie. Mysia ty to masz jazdy z dziewczynami.Ja nerwowo bym odpadła. A tak to też idziemy do pierwszej klasy. Mam nadzieję że jakoś się nam to poukłada,bo muszę się pochwalić pracuje od wtorku w carrefourze na razie na umowę zlecenie a od 1 na etat.No i niestety kolejne wakacje w domu. A tak to jakoś leci ,wszyscy zdrowi ,odpukać. Mam ma a jak Daniel z uszami?

Oswiecim

26/05/15 07:21:54

Rajcula po pierwsze gratuluję! Dziwne że jak jesteś w ciąży to terminy masz takie z kosmosu,no ale to nasza służba zdrowia. Niestety z tamtej oferty nic nie wyszło, ale jedynym plusem jest to że R dostał pracę w Czechowicach na Silesi.W dobrym momencie do niego zadzwonili bo miał już pakować się z powrotem do Hiszpanii, a że tam jest czterobrygadówka więc muszę znależć pracę w rozsądnych godzinach. Nie wiem napiszę cv i pozawożę do przedszkoli w okolicy, może jakaś woźna albo pomoc kuchenna.

Oswiecim

11/05/15 17:11:54

Witaj Aravilka! Tutaj mamusie zawsze są tylko nastała głęboka cisza. U nas duże zmiany tzn oboje na bezrobociu :shock: :shock: ja szukam normalnej pracy bo pracuję na lewo w sortowni ciuchów używanych w Brzeszczach a memu chłopu na kopalni umowy nie przedłużyli. w najgorszym scenariuszu tego nie brałam pod uwagę, ale cóż , nie powiem mam dość ale jutro jadę jeszcze jedno cv złożyć.Życzcie mi powodzenia!

Oswiecim

07/02/15 17:31:44

AGA praca wkurza bo pracuję w kiosku z gazetami nie dość że ludzi nie ma to d... boli od siedzenia, a mnie na lewo i prawo wykręca.Mam już obrzydzenie do tego miejsca a i osoba z którą jestem na zmianie tzn mama szefa kompletnie nie słucha co się do niej mówi. Bo to bo tamto, szefostwo się drze o małe utargi a starsza pani jest niereformowalna.Niby płacone za cały etat, umowa na pół a o każdy dzień wolnego a od maja tamtego roku wybrałam raptem 5 , trzeba się prosić bo nie ma ludzi do pracy. W tygodniu niby praca po 7 godzin na 2 zmiany ale sobota 10 i niedziela 7 co drugi tydzień. Normalnie co drugi tydzień dwa dni wolnego i nie wiadomo gdzie ręce włożyć.Wkurza mnie to i szukam innej pracy.A Tobie zazdroszczę , bo jak mi ktoś kiedyś powiedział jak fajna praca to i dobrze się pracuje. Co do dnia babć to nasza na górze też chyba doszła do wniosku że to ostatnie występy jakie były Julki w przedszkolu,a że się pochorowała to trudno.A i w naszym przypadku to ostatnie urodziny dla babć i dziadków. Julka powiedziała że woli koleżanki niż babcie bo się nudzi z nimi i tyle w temacie.

Oswiecim

03/02/15 19:46:39

Mysia jak lata temu brałam opiekę to skladałam wniosek do zus i tam był kt o treści mniej więcej czy nie ma kto zapewnić dziecku opieki i jak malżonek pracuje, chodzi o wymienienie godzin i to tam wypisywałam , ale nie mam pojęcia teraz. Kurcze szukam innej pracy... My mieliśmy święto babć w Grojcu w sali ludowej i Julka rozchorowała się na zamówienie, miala występować w jasełakch i klapa, moja mama zawiedzona że jej nie widziała a teściowa to by ją z gorączką posłała żeby się polansować :twisted: :twisted: