P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

25/12/16 21:33:59

monia cieszesię,ze się odezwałaś lady zdrówka. U nas tez jak zwykle nie może być normalnie.W pt J zaczęła pokaslywac,wczoraj kaszlala już więcej ,a dziś jeszcze gorzej.Już się boję, ze skończy się jak zwykle.A dziś od rana wymiotuje i teraz miała37,8. Ciekawa czy to od żołądka,czy od górnych dróg oddechowych.Mam nadzieje,że to nie jelitowka.Chociaż wczoraj to akurat mało co jadla więc trochę wątpię by jej coś zaszkodziło :? Zostawiłam telefon u teściów i zostałam bez. A wczoraj to w ogóle był meksyk,wysłałam mężao 13 do auta po ciuchy,żeby wyprasowac i okazało się,że moje sukienki ,męża koszule i sukienki głównie Leny zostaływ pokrowcu w mieszkaniu :evil: Nie muszę chyba pisać jaki miałam humor.I chcąc nie chcąc na szybko jechaliśmy do sklepu coś kupić .Pierwszy raz taka sytuacja nam się przytrafiła. Tak więc ja mam już dość.

P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

23/12/16 23:38:23

Chyba juz tak jesteśmy przyzwyczajeni,że ciężko nam wyobrazić sobie święta bez rodziny.Poza tym stwierdzilismy też,że póki mamy do kogo (chodzi tu głównie o rodziców) to raczej będziemy jeździć.

P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

23/12/16 22:27:43

Dzieki. Jeszcze jakies 170km przed nami,dzieci śpią,mi tez oczy zaczynają sie kleić :? I właśnie tu jest problem,że po takich wyjazdach wracam umeczona strasznie,a jeszcze potem doprowadzic dom do normalności jest czymś czego nie cierpię(całe wypakowanie wszystkich walizek,stos prania itd).Ja i mój T pochodzimy z podkarpacia więc jest to jeżdżenie co chwilę od jednego do drugiego,a i tak jeszcze każdy ma pretensje,ze za krótko itp. No nie właśnie jakiś wypadek na drodze i mega korek w związku z tym. :?

P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

23/12/16 21:36:34

Lady nie przegapilas :wink: wyjechaliśmy półtorej godziny temu a jeszcze dużo przed nami :? Jedziemy w rodzinne strony,bliżej Ciebie :wink: zawsze na każde święta jeździmy,raz tylko nie byliśmy jak byłam w szpitalu przed porodem z J. Podpisywalismy umowę deweloperska u notariusza dzis ,a później mieliśmy podpisać umowę kredytowa na kupno mieszkania z bankiem.Z deweloperem podpisaliśmy ale z bankiem nie wyszło,kolejne podejście 2.01. Nyana super,że już w domu .Niech mała szybko wraca do pełni sił a Ty odpocznij.

P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

23/12/16 08:34:15

Dziewczyny wieczorem wyjeżdżamy,wracamy dopiero po Nowym Roku.jeszcze dziś załatwiamy wszelkie formalności z mieszkaniem (notariusz i bank) :roll: Boję sie ale cóż zrobić. Nyana zdrowka dla malutkiej,współczuję szpitala.właśnie przy jelitowkach najbardziej boję się odwodnienia bo moje dziewczyny nie sa chętne do przyjmowania wtedy płynów.Daj znać co u Was,czy wyszlyscie. Niech te święta będą czasem, kiedy wszelkie nieporozumienia i kłótnie odchodzą w zapomnienie, Niech w tych magicznych chwilach najważniejsza będzie miłość, wsparcie i wzajemne zrozumienie, a także radość z czasu spędzonego w gronie najbliższych, Niech to Boże Narodzenie będzie okazją do chwili zadumy i odpoczynku od codziennego pośpiechu i natłoku obowiązków.Życzenia świąteczne składa happy z rodzinka