Laparoskopia - Wasze doświadczenia

09/05/11 17:44:10

[quote="Ajsi":1ybz2ahb] Stokrotko napisz coś więcej, dlaczego najgorzej było przed i po laparo? A miałaś cewnikowanie? Pytam, bo niewykluczone, że i ja pójdę pod nóż, czy raczej pod laparoskop :aa:
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuje, ale trochę mi się rzeczy nawarstwiło w ostatnim czasie. Ja miałam laparoskopię w szpitalu na Galla w Krakowie i miałam zakładany cewnik. Sama zakładani cewnik da się przeżyć, bywają gorsze rzeczy a już jak masz ten cewnik założony to masz takie uczucie, że cały czas chce cie się sikać (hehe), Rano (wtorek) poszłam na zabieg ( tak jak pisałam uśpili mnie i nie pamiętam nic). Potem po zabiegu leżałam cały dzień (środa) i noc pod kroplówką, a w czwartek kazali powoli wstawać i po południu już wyszłam ze szpitala. Mam teraz trzy blizny na brzuchu, które na razie nie chcą się zagoić:)

Fotografia

09/05/11 17:38:02

[quote="Agacior":3pqlbfqx] stokrotka79 koniecznie opisz Wasze wrażenia w dziale Co, gdzie, kiedy ? Już się nie mogę doczekać :)
Przepraszam, trochę mnie tutaj nie było, bo miałam trochę słaby okres w ostatnim czasie (badania i laparoskopia), ale już jestem i odgrzebuję temat. :) Warsztaty z panią Olą (miła babka i była chyba w 7 m-cu ciąży!) i panem Michałem bardzo sympatyczne i owocne. W końcu dowiedziałam się „ o co biega” z tymi funkcjami w aparacie. Grupa była kameralna, oprócz mnie i przyjaciółki były chyba jeszcze cztery mamy. Lekko miło i przyjemnie. :) Przez te dwa miesiące miałam co prawda inne rzeczy na głowie, ale obiecałam sobie, że wezmę się za temat fotografowania dzieci „ na poważnie” . Dobry patent jest z tą Akademią Fotografii dziecięcej. Trochę popytałam, obejrzałam fotografie mam tam uczących się i poznałam Aleksandrę de Soleil - dobrze uczą fotografowania dzieci. Myślę że w połowie miesiąca zapiszę się tam na pierwszy kurs, to wam opowiem ;)

Fotografia

03/03/11 17:35:13

Jak się wybieram na warsztaty do Krakowa w sobotę właśnie (z koleżanką do towarzystwa, której mąż zafundował na Dzień Kobiet) Potem razem zrobimy sesję małej ( trzymiesięcznej) Oli 

Laparoskopia - Wasze doświadczenia

03/03/11 17:26:48

Hej, ja jestem już po laparoskopii. Rok zbierałam się do tego zabiegu, ale w końcu trzeba było iść. Nie było tak źle. Sam zabieg ( pod narkozą) bezbolesny. Najgorzej PRZED I PO. Oby tylko to coś pomogło, bo już 4 lata nic…

Fotografia

02/02/11 11:21:04

[quote="pragnaca_szczescia"]Ja nabyłam Nikona D3100 + obiektywy Nikor 18-55 i 55-300 A tu kilka fotek "ostatnich" :) Ha, ha świetny pomysł! :):):):) Ja jeszcze zmieniłabym tło na jakieś takie "weselsze":) Masz widzę "czucie fotograficzne". Foty pomysłowe, coś w stylu tych , jakie ostatnio na forum gdzieś zobaczyłam: