Psycholog dziecięcy godny polecenia

20/02/11 21:01:20

Psychologowie, którzy zajmują się zarówno dziećmi z autyzmem i zaburzeniami integracji sensorycznej można znaleźć w ośrodku na Zaspie (nazywa się Centrum Terapii WYSPA). Niestety, całkowicie jest prywatny, kolejki też są niemałe, ale ja bym się nie zniechęcała. Opieka jest kompleksowa. Ponadto ośrodki na ul. Dąbrowszczaków w Gdańsku lub w Sopocie, ale nie mam teraz pod ręką adresu.

Poród w Pucku

20/01/11 20:59:02

Chyba naprawdę się sporo zmieniło w Pucku i w Wejherowie, moje znajome raczej nie wypowiadały się pochlebnie o tych porodówkach. Ktoś ma podobne zdanie z ostatnich miesięcy?

25 lat pozno czy nie?

09/01/11 21:39:52

[quote="Tuś":9j32h45e]obcenie wiek od 21 do 26 lat jest uznawany za najlepszy wiek rozrodczy. Zatem jak widzisz zupelnie nie powinnas sie martwic :)
O kurczaczki, a kiedy się studiuje? :) Jestem przed 30-stką, mam sporo znajomych po 30-stce, które jeszcze dzieci nie mają, planuję powoli, przecież najpierw praca, mieszkanie, kariera.... piszę bez złośliwości, sama tak planuję wszystko, ale takie mamy czasy! Nikt za nas tego nie zrobi, a jeśli musimy liczyć na siebie to dziecko musi poczekać... wiem, że wszystko się samo układa i często bardzo dobrze, ale wiadomo, że martwić się też trzeba...

Prawdopodobieństwo ciąży?

09/01/11 21:31:01

Młodzież lubi taki noworoczny stresik... kurczę, skąd się bierze taka niewiedza???? Właśnie rozmawiałam ostatnio ze znajomymi i teraz są czasy, w których kobiety świadomie planują swoje życie, dzieci, znają coraz lepiej swój organizm, czy mogą sobie dawkować antykoncepcję... dlatego gdy już pojawi się pierwsze, zaplanowane dziecię, tak trudno zdecydować się na drugie, no bo to wymaga świadomych działań, a tak jak było kiedyś (i jak widać nadal wśród młodzieży), jak się 'wpadło', to takie szczęście spadało znienacka i już!

BLAGAM POMOZCIE

09/01/11 21:26:17

Ale jaja... ale rzeczywiście znane są przypadki, że kobieta sama nie wiedziała, ze jest w ciąży, dopóki nie urodziła... idzie sobie zrobić siusiu, a tu dziecko...