Kwietnióweczki 2009

23/09/09 09:00:45

Salma Oby dalej tak ładnie ciąża przebiegała... tylko pozazdrościć :) Katarek niedługo powinien przejść. Leczony czy nie trwa około tygodnia a u maluszków może się przeciągnąć nawet do dwóch tygodni. Lecę coś robić bo strasznie ospała jestem...

Kwietnióweczki 2009

14/09/09 10:26:08

bajeczna Ale macie fajnie! :) My w przyszłym roku powygrzewamy tyłeczki na ciepłej plaży :) Może nawet bez dzieci :) Tym czasem zazdroszczę :) Salma Ja piorę ciuszki w persilu wieczorem. Tzn namaczam je w gorącej wodzie i dodaje na plame proszku :) Później wrzucam jeszcze raz do pralki jak wstawiam inne pranie :) Plam raczej nie mam :) No i jemy w śliniaczku, którego myje odrazu po jedzonku. Dobra teraz się chwale :) Adasiowy wyszedł już jeden cały ząbek i widać już drugiego :)

Kwietnióweczki 2009

03/09/09 08:14:32

ja chętnie poproszę kawki :) Odprawiłam Karolinke do żłobka i teraz pora zając sie Adasiem bo powoli coś marudzi. Nocka ładna. Za to początek dnia deszczowy i dziś chyba musimy sobie poradzić bez spacerku. Lecę po śniadanko :)

Kwietnióweczki 2009

02/09/09 10:04:20

Halo halo Przyznaje się, że też jakoś nie mogę się wbić na nowe forum i wolę tu do was coś napisać. Adasia powoli też zaczynam karmić modyfikowanym bo niestety nie miałam już sił żeby go pilnować z jedzeniem. Nie pisałam długo bo dziadek który u nas był po powrocie ze szpitala niestety po dwóch tygodniach zmarł... W przed dzień śmierci ledwo ledwo wyjechał od nas bo chciał umierać w swoim łóżku... No i tak też się stało. :( Na domiar złego mój tata nie cały tydzień po śmierci dziadka też wylądował w szpitalu. Nadal leży z Ostrym Zapaleniem Trzustki. Narazie mu się nie polepsza :( Adasiowi wyszedł ząbek, jest mega marudny. Zaczął jeść słoiczki za zgodą pediatry i chyba mu nie służą bo bardzo się pręży. Wstaje ok 4-5 i ani w głowie mu dalsze spanie. Czasami też mam ochotę wyjść i go zostawić żeby sobie sam płakał. Karolinka poszła wczoraj do żłobka do starszej grupy i niestety bardzo płacze. timara 3 mam kciuki za staranka. Salma Na pewno wszystko jest dobrze :) Zawsze możesz iść zrobić badanie bete chyba? Mój Adaś też uwielbia na podłodze leżeć z Karolinką. Zaczepia ją jak tylko jest w zasięgu jego dłoni :) Ciągnie za włosy albo łapie za nosa :) bajeczna Współczuje szczerze... Myślę, że za wcześnie zrobiliście tą płukanke. Ja czytała,że lepiej płukać po roczku bo zazwyczaj samo wcześniej przechodzi. Idę coś robić w domu bo zarośliśmy

Kwietnióweczki 2009

27/08/09 19:13:51

To się porobiło... Szkoda, że tak wyszło bo jednak do wielu dziewczyn ( w tym i do mnie, wiadomość z nowym linkiem do forum nie doszła) Bądź co bądź niektóre z nas powoli będą się wykruszać z nowego forum a tu na stare zawsze ktoś by od czasu do czasu zajrzał.Nawet z tych dziewczyn których dawno nie było. A tak to zajrzą tu (bo innego forum nie znają) zobaczą, że cisza i pewno nawet się nie odezwą.