Inseminacja

31/03/11 16:16:49

Justys, doświadczeń z pregnylem nie mam, ale tak na logikę biorąc, skoro beta była taka niska, to test sikany na pewno jej nie wykryje. Myslę, że jedynym rozwiązaniem jest powtórzenie bety, ale to juz sama wiesz. W kazdym razie kciuki zaciśnięte i nie poddawaj się jeszcze :ok:. Magda, odezwij się po wizycie. Cały czas mam nadzieję, że jednak się udało :ok:. Luiza, bardzo mi przykro :-{:. Ja też się staram już bardzo długo, ale wciąż jeszcze mam nadzieję. Na pewno i Ty znajdziesz w sobie siłę na dalsze starania. Głowa do góry! Dasz radę :ok:. Niunia, jak samopoczucie i nerwy? Hope, jak w pracy? Nadal na dwóch etatach? Dragon, Monis, co u Was?

Ciągłe starania i nic:(

31/03/11 15:12:03

Witajcie moje kochane :sw:. Zapraszam Was dzisiaj na szampana, częstujcie się (podpowiedź na suwaczku :wink:): Maja, może i Ty się skusisz :wink:? Nas też już wkrótce czeka ciąg dalszy remontu. Robimy wszystko sami, jak tylko czas pozwala i finanse, ponieważ "fachowiec" samą robociznę wycenił na 17,5 tys. :?. W zeszłym roku zrobiliśmy kuchnię, wymieniliśmy drzwi zewnętrzne i okna (tego nie dało się zrobić samodzielnie :wink:), a teraz będziemy się zabierać za wymianę wewnętrznych drzwi i podłóg. Skończymy pewnie za 3 lata :wink:, ale przynajmniej mamy z tego jakąś satysfakcję :D. Łobuz, obejrzałam zdjęcia Twojego ogródka. Bardzo mi się podobały :okk:. Szkoda tylko, że nie ma chętnych do dzielenia się poradami :(. Może spróbuj odświeżyć wątek jeszcze raz. Wiosna już przyszła, zrobiło się ciepło, może i ogrodniczki się obudzą :wink:. Miłego dnia :sw: :sw: :sw:.

WIOSNA 2011 - czas bocianów :)

31/03/11 14:07:38

Fiolka, zaciskam kciuki :ok:. Będzie dobrze :sss:. Bananowa, a u mnie piękna pogoda, przesyłam Ci nasze :sw: :sw: :sw:. Emisia, gratuluję córeczek :D. Joanna, i Tobie miłego dnia :sw:. Kfiatusek, za czym tak dzisiaj latasz? Elena, dużo zdrówka :sw:. Pasia, dobrze, że już lepiej u Ciebie. Obyście się pogodzili z m. jak najszybciej. Mmart, a Tobie dużo siły, żebyś nie dała się temu stressowi :wink:. Szefowa, kciuki zaciśnięte za weekend i umowę :ok:. Sliweczka, melduję się :wink:. I dla Ciebie wzajemnie :sw: :sw: :sw: :sw: :sw:. Kasia, to super, że Oli się dostała i oby jej się tam spodobało :ok:. Zapraszam dzisiaj na szampana, częstujcie się :wink::

WIOSNA 2011 - czas bocianów :)

29/03/11 15:45:57

Ja mam trzy :oops: i obecnie czwartego na tydzień na przechowanie, więc znam ten ból :wink:.

Ciągłe starania i nic:(

29/03/11 15:01:48

Witajcie dziewczynki. Jaka u mnie piękna pogoda, u Was też? Kvinne, bardzo Cię proszę :sss:. Oby te wszystkie życzenia jak najszybciej Ci się spełniły :ok:. Łobuz, odpowiem krótko - wszystkie :wink:. Szczerze mówiąc nie znam nazw moich kwiatów. Kupuję te, które mi się podobają. Później po prostu je obserwuję, jak się czują i ewentualnie przestawiam na miejsce mniej lub bardziej nasłonecznione lub podlewam częściej, jeśli tego potrzebują. I zdradzę Ci tajemnicę mojej Mamy - z kwiatkami trzeba rozmawiać . Tylko ciiiiii :wink:. Demetrios, Darka, dodam jeszcze od siebie, że teraz najlepszym sposobem dla Was jest dbanie o siebie i wuluzowanie, na ile to możliwe. Na razie nie ma co rozpaczać, bo zacząć się martwić to można minimum po roku. Uszy do góry i do dzieła!!!