Ciągłe starania i nic:(

31/01/11 21:16:45

Łobuz - pisz co u Ciebie!!!! Co się dzieje, jak dzidziuś?!?!?!! Reszta dziewczynek jak tam? Nie pisałam bo pracowałam cały weekend, a od wczoraj jestem w dodatku chora :( Łobuz pisz co u Ciebie i Kasiulek Ty też - co u Was dziewuszki!!!!!

Ciągłe starania i nic:(

28/01/11 13:55:58

Cześć Dziewuszki :D Łobuz :-{: nic się nie martw, w ciąży zapalenie dróg moczowych to jest dosyć częsta sprawa! Będzie wszystko dobrze! Pij herbatę z żurawiny, jedz też suszoną - zakwasza drogi moczowe i wypłukuje bakterie!! Będzie dobrze :) Kasiulek - jak się czujesz? Który to dzień cyklu? Mofo i Kvinne pozdrówki i piszcie co u Was :) !!!

Ciągłe starania i nic:(

26/01/11 13:41:22

Mofo - masakra, współczuję z tym pobieraniem krwi! Też dziś miałam pobieraną, brrrr, na szczęście mam żyły widoczne, a co Ty przeszłaś to tylko mogę sobie wyobrażać.. :? Na pewno przyjemne to to nie było! Oby się cała reszta udała na cacy :ok: Dzięki dziewczynki! Aha - dostałam @, tzn. póki co leciutkie plamienie, ale pewnie się rozwinie ;) Więc może dlatego i stąd to białko w moczu..

Ciągłe starania i nic:(

26/01/11 09:20:31

Kvinne- jestem w 28 dc, bardzo boli mnie krzyż - jak nigdy.. Martwi mnie to białko mimo wszystko.. Jednakże chyba jeszcze raz zrobię badania by to potwierdzić lub wykluczyć.. Mam ponad 30 mg tego białka i bardzo się wystraszyłam... Mam nadzieję, że odczekanie z wizytą u lekarza do poniedziałku -nie zaszkodzi mi...

Ciągłe starania i nic:(

26/01/11 08:24:33

Dziewczyny!!! Robiłam dziś test i wyszła I kreseczka, pojechałam na badania moczu i krwi gdzie stwierdzili u mnie dużo białka w moczu, na wyniki badań krwi muszę czekać do piątku.. Zaniepokoiło mnie to bo nie mam żadnych problemów z nerkami (tzn. tak mi się wydaje)... Kurcze skąd białko... Teraz to się poważnie martwię.. Okres powinnam dziś dostać - póki co jeszcze nie ma. Ale może być i jutro, w sumie jak test pokazał I kreseczkę to już raczej nie ma szans, jedynie to białko mnie bardzo martwi...