Sylwester 2012

31/12/12 13:32:33

My w tym roku z dziećmi i mężem spędzamy Sylwestra w Poznaniu (właśnie piszę na bieżąco tę relację z hotelu) :). Wyjechaliśmy dziś wcześnie rano i około 12 dotarliśmy tutaj. W powietrzu czuje się już atmosferę nadciągającego świętowania :). Udało nam się w tym roku wszystko zaplanować z wyprzedzeniem i zarezerwowaliśmy na accorhotels dwa pokoje: dla nas i dwójki naszych młodszych dzieci i drugi osobny dla starszej dwójki, po tańszej cenie. Jesteśmy zadowoleni bo hotel w ścisłym centrum i widok mamy piękny na panoramę Poznania. Na wieczór planujemy lampkę szampana z mężem a jak położymy dzieci spać po północy, to pójdziemy do jakiejś knajpki na ryneczku.

***Schemat rozszerzania diety***

25/09/12 13:31:30

To bardzo dobre, że pojawiły się tutaj te materiały! Stosowałam bardzo podobne rozwiązania u swojego dziecka. Ze swojej strony rozszerzyła bym jeszcze powyższą dietę o przegotowaną wodę- tutaj polecam wodę z kranu, bo jest bogata w odpowiednie minerały a jest dużo zdrowsza niż herbatki i inne kupne napoje.

Książki do szkoły

31/08/11 02:15:43

No ceny książek to masakra... a przecież same książki nie wystarczą :? Zauważyłam że z roku na rok coraz więcej się o tym mówi, nawet ostatnio widziałam taki artykuł na interii

Labradory

02/06/11 17:14:16

To nie jest najlepszy pies stróżujący, oczywiscie jeśli mówimy o prawdziwym labradorze, bo wiadomo że te po 300zł z pseudochodowli to mają w sobie tyle z labradora że... ho ho. Niczym się nie różnią praktycznie charakterem od kundelków, a wygląd też coraz bardziej od wzorca odbiega bo je rozmnażają w cały świat. Jak chcesz rasowego to wg mnie lepszy byłby jakiś owczarek, wtedy i będzie ok dla dzieci i przypilnuje, np niemiecki, belgijski. Albo przygarnąc ze schroniska ;)

Fobia

02/06/11 17:11:59

ignisfatuus, super pomysł... jakieś książeczki byłyby super, albo bajki z owadami, nieśmiertelna pszczółka maja np ;) i przy tym opowiadać dziecku o tych stworzonkach itd, potem przypominać te sceny jak zobaczy żywego.