najśmieszniejsza reklama jaką ostatnio widziałyście

22/03/12 20:29:19

serce i rozum mają już nawet swoje parodie: http://www.youtube.com/watch?v=eKxU0I3F ... e=youtu.be

czy można przedawkować "kwas foliowy"?

22/03/11 21:16:03

zgadzam się, że z przedawkowaniem należy uważać, wszystko w nadmiarze może zaszkodzić :) ja w fazie starań łykałam folik, potem mi lekarz zasugerował femibion natal, ale z zastrzeżeniem, żeby już folik odstawić, bo w femibionie jest wystarczająca dawka kwasu, w dodatku w łatwiejszej do przyswojenia postaci. i folik odstawiłam, łykałam już tylko femibion.

Witaminy

24/11/10 21:12:06

zgadzam się, ja brałam witaminy zgodnie z zaleceniami lekarza. powiedział mi, że jego zdaniem najlepszy jest feminatal, ma odpowiednio dobrane proporcje składników, ale jeśli mi nie będzie pasował, to mogę też brać inne, które jego zdaniem są ok, i wypisał mi je na karteczce :) feminatal okazał się ok, i innych już nie próbowałam.

Pierwszy poród: noc czy dzień? średnia :)

17/11/10 21:07:33

u mnie zaczęło się w nocy, rozkręcało nad ranem, a urodziłam w samo południe :)

Inflancka- Warszawa

17/11/10 21:06:18

ja rodziłam w kwietniu, podczas remontu, ale jeszcze na starym bloku porodowym "a", porodówka fantastyczna, cudowne chwile mimo bólu, oddział poporodowy wspominam nie najlepiej, bo było ze mną źle, a trafiłam na straszne zmiany. położne na poporodowym jeszcze ok, ale pediatrzy i położne noworodkowe - coś strasznego. okropne chamstwo, traktowanie ludzi jak bydła, podobno to mnie się trafiły takie paskudne zmiany, bo bywają i takie na tip top. niezależnie od tego, jeśli w następnej ciąży nie będzie mnie stać na medicover ;) to na pewno będę rodzić na inflanckiej.