W OCZEKIWANIU NA II CIĄŻE

07/02/11 17:58:08

witam i ja :) Czytam was sobie codziennie :) u mnie cisza nic się nie dzieje... W piątek było mi ciężko zaczęłabym 12tydz. troszku popłakałam i już jest ok no cóż..... trza żyć dalej tylko tyle mam czekać....!!??:shock: Dobra nowina od 1.02 już nie plamię i nawet zaczęła się na całego produkcja bo i śluzik się pojawił to chyba dobrze nie..? Mówię wam oni coś nakombinowali bo mam taką nieodpartą pokusę dopaść mężula że się ledwo powstrzymuję :) :lol: :lol:

W OCZEKIWANIU NA II CIĄŻE

31/01/11 15:49:05

Ania000 tak napisali coś po łacinie RESIDUA DECIDUAE ET VILLORUM Nie bardzo wiem o co ci chodzi z tym bocianek jaka to strona..?

Po stracie.. Próbujemy, dziewczyny?

31/01/11 14:42:24

hej dziewczyny! Zaglądam do was codziennie ale jakoś nic nie piszę.... jeszcze jestem na etapie godzenia się z tym co się stało. Dostałam dzisiaj wynik histopatologiczny kosmki z cechami rozległego szkliwienia i włóknienia wiecie może o co chodzi ..? w necie sprawdzałam ale nic nie znalazłam albo szukać nie umiem :roll: pomożecie..?

W OCZEKIWANIU NA II CIĄŻE

31/01/11 14:20:04

Witajcie dziewczynki! No..pojechałam dziś z mężuniem po wypis ze szpitala, ja czekałam on poszedł nie byłam w stanie wejść na oddział tchórz ze mnie nie..? okazało się że i wynik histopatologiczny dostaliśmy, przypomnę że minęło 11 dni od wyjścia ze szpitala a wynik miał być za 2,5 tygodnia, no i dobrze ileż można czekać. Teraz uwaga napisali że kosmki z cechami rozległego szkliwienia i włóknienia :shock: :shock: :shock: :shock: :?: :?: o co chodzi..? szukałam w necie ale ciężko coś znaleźć albo ja szukać nie potrafię :roll: jeśli coś kumacie proszę o podpowiedź bo mnie to troszku męczy.... Fabienka bardzo się cieszę kochana! głowa do góry! :) Dziś kupiliśmy fotel 1-osob. dla małego, nie chce spać w łóżeczku :roll: śpi od tyg. z nami rany...jaka to wierciocha... :wink:

W OCZEKIWANIU NA II CIĄŻE

30/01/11 17:01:11

fabienka kochanie leż jak najwięcej będzie dobrze zobaczysz! Tobie się na pewno uda!!! wierze w to i modlę się za twoją kruszynkę :-{: