~~~~STYCZNIOWE SKARBY 2012 ~~~~

10/07/12 22:42:55

myszka nie martw się, ja też nie wiedziałam od kiedy surowe, pytałam dziewczyn :) Kasia - ja narazie na słoiczkach jadę. Chciałam zapytać o robienie zapasów. Robisz mrożonki z warzyw? bo w końcu sezon się skończy na warzywa i co wtedy? bo ja jeszcze trochę zapasu gotowych sloiczków mam, ale chciałabym mieć wszystko, jak zacznę gotować sama :)

~~~~STYCZNIOWE SKARBY 2012 ~~~~

22/06/12 21:01:09

A Wy te zupki macie takie ciekłe jak mleko? bo ja narazie daję tylko słoiczki, a że jeszcze trochę zapasu mam, więc narazie będę się posiłkowała tym, co mam. I mam tam zupki/krem jarzynowy ale nie jest to rzadkiej konsystencji, fakt, że rzadsze niż danie, ale w takiej postaci jak mleko napewno nie. Wy dajecie z butli te zupki czy łyżeczką? :oops:

~~~~STYCZNIOWE SKARBY 2012 ~~~~

22/06/12 14:41:02

Ja mu daję obiadki z hippa i tam jest napisane, że po otwarciu zużyć następnego dnia, dlatego zapytałam, czy jeden dzień za drugi mogę mu dać. A tych owocków ile małej dajesz?

~~~~STYCZNIOWE SKARBY 2012 ~~~~

22/06/12 11:31:16

Czyli w 5 m-cu ile porcji powinno dziecko wszamać? konkret: ile mleka a ile dodatkowych i jakich posiłków? A taki sloiczek w mięskiem - ja mam jeden słoiczek ten mały na dwa obiady - tak miałam do tej pory. A jak mięsko ma być dwa razy w tyg to mogę dać dwa razy za sobą to czy jeden sloiczek na raz a potem w innym dzień drugi? dokładnie chodzi mi o rozmiar porcji :D masło maślane :lol: :oops:

~~~~STYCZNIOWE SKARBY 2012 ~~~~

19/06/12 10:03:40

myszka, mały teraz dostaje ( dostawał cały 4 miesiąc) połowę słoiczka jakiś owocków i połowa obiadku + niemal zawsze mleko, bo mu to nie wystarczało. Teraz jak skończy 5 miesiąc zacznę mu podawać albo gotowe dania z kaszką manną, albo będę robić ją sama i dodawać np do obiadku. A na noc ostatni tydzień mu daję mleczko z kleikiem ryżowym, 6 płaskich łyżeczek. A z tą kaszką nie wiem, czy się będę tak bawić, bo mam kilka słoiczków gerbera i hippa, gdzie są albo obiadki z kaszką, albo owocki. Więc będę mu podawała małe porcje z tego. No ale inne mamuśki są tu do przodu z tym, więc niech one się wypowiedzą :D Dziewczyny, Wasze dzieci też mniej jedzą w te upały? wczoraj małemu dosłownie wcisnęłam obiadek, a jedno mleczko opuścił, bo nie chciał. Ale bardzo dużo pije.