~~~~STYCZNIOWE SKARBY 2012 ~~~~

23/07/12 10:01:05

Krysta ja Ci nie pomogę z krzesełkiem, bo mały dostał od mojej siostry i rodzeństwa męża, jakieś niemieckie. Ale w sumie to jestem średnio zadowolona, ja bym chyba inny sobie kupiła. Fajny jest, ale np mały opanował jak ściągnąć sobie pasy bezpieczeństwa, i wychodzi mi z krzesełka, tzn łapie się poręczy i przechyla mi się tak mocno na bok, i czasem się boję, że wypadnie. Zwróć uwagę na zapinanie. Ale co do firm to niestety ale nie pomogę :)

~~~~STYCZNIOWE SKARBY 2012 ~~~~

17/07/12 10:30:55

oj dużo Kasia, ja robiłam tak, że skrzydełka dawałam osobno, pierś dzieliłam na dwa i do osobnych woreczków, grzbiet jako porcję rosołową schowałam, i te podroby czyli wątróbka, serce dawałam do jednego woreczka. i oczywiście wszystkim się zajął tata, ja tylko poporcjowałam :) my ogólnie nie jemy dużo ryby bo nie przepadamy. a jakie ryby polecasz? ja nie mam póki co żadnego sprawdzonego sklepu w naszym obrębie :(

~~~~STYCZNIOWE SKARBY 2012 ~~~~

17/07/12 09:33:50

U nas w Polsce też tak jest, ale kamadu mi to wyjaśniła, że oni nie pozmieniali jeszcze tych nadruków i te słoiczki lecą wg starych norm żywieniowych. Ja mam słoiczki marchewka z ziemniaczkami i łososiem, i jest etykieta od 5 miesiąca. Ale widziałam też te słoiczki od 7 i 8 myszka. I co jak zmieszałam to maly je jabłuszko? ja wczoraj spróbowałam dać z bobovity jagodę z jabłkiem i fuj, taki kwas, że sama nie umiałabym tego jeść i na próbę danie cielęcinką z kaszą jaglaną i serio, nie równa się to ze smakiem słoiczków hippa :( jednak hipp lepszy, i przy nim zostajemy :) ale przymierzam się do gotowania :) 4 gołąbki pomrożone :) a zastanawiam się - Kasia tu pytanie do Ciebie - gdzie kupujesz mięsko i rybkę dla malej i jaką i w jakich ilościach? czy to też można mrozić czy lepiej świeże? i jak nagotujesz na 3 dni, to mrozisz porcje, czy przechowujesz w lodówce?

~~~~STYCZNIOWE SKARBY 2012 ~~~~

16/07/12 16:03:15

myszka ja znalazłam hippa z łososiem i to narazie podaję malemu, dwa razy już jadł i nawet mu to szło :) a musisz podawać synusiowi samo jabłuszko? wymieszaj to z innym owocem, jablko samo w sobie jest kwaśne,możemu podejdzie.

badania prenatalne

10/07/12 22:51:00

U nas w 13tyg wyszło za wysokie NT i też były badania robione te i następne na NFZ. Za prenatalne w 30tyg. gin miał mnie skasować 200zł ale nie skasował :) Jak dla nas to bardzo miłe przeżycie patrzeć tak z bliska na malusie dziecię, a poza tym, to pamiątka :) pokażę synowi jak dorośnie, jak nam na każdym usg tylko swoje jajeczka pokazywał :D:D: Jak tylko masz możliwość pójścia na 3D/4D to śmigaj :)