Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

09/03/11 14:28:49

Darka hehe zawsze tak jest, jak się bardzo na coś czeka to zawsze później to przychodzi :) nie wolno się poddawać :*

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

09/03/11 13:55:53

Ja normalnie temperaturę mierzę tradycyjnym termometrem (rtęciowym) , bo ten zawsze pokażę prawdę, a ten elektroniczny, którym mierzę "tylko tam :) " zawsze pokazuje mniej i jak jesteśmy chorzy to nie mierzę nim bo zawsze pokazuje, że niby jest ok. No zobaczymy co będzie w piątek:) W sumie to bym chciała już wiedzieć na czym stoję :) Darka17772 nie martw się, kiedyś w końcu się musi udać :) a jak już będzie dzidzia to będzie wiedziała, że jest bardzo oczekiwanym i kochanym maleństwem :)

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

09/03/11 10:51:59

Ja jeszcze nie robiłam testu. Zrobię w piątek rano. Okresu dalej nie mam. Brzusio boli, raczej prawy jajnik, temperat wczoraj 37,3. Piersi mnie strasznie bolały,że po kąpaniu wysmarowałam się oliwką z oliwek. W piątek na 17:45 mam wizytę u mojego gina, no zobaczymy co się do piątku wydarzy.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

08/03/11 15:32:39

No właśnie postanowiłam, że zrobię test dopiero w piątek, ale zrobiłam go dzisiaj, bo czasem ten ból jest nie do wytrzymania i chciałam wziąć ibuprom, no a nie wiedząc na czym stoję, nie chcę go brać. Ja nie mam tego bólu non stop, to są takie chwile, głównie na prawym jajniku. Nie miałam tak jeszcze. Zawsze tydzień przed okresem miałam już silny ból podbrzusza i zazwyczaj na trzy dni przed @ brałam już ibuprom. A teraz mnie nie bolało, czasem tylko. Dzisiaj za to paskudnie boli. Ach czemu te baby mają tyle problemów zawsze :( :) Napisałam do mojego gin maila, zobaczymy czy każe mi do siebie przyjechać.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

08/03/11 14:12:18

Witam Kobietki. Wszystkiego najlepszego w Dniu Kobiet! Spełnienia marzeń i fasolki dla każdej starającej się mamy:) A japiszę, bo: 5 marca miałam dostać okres i nie mam go jeszcze. Robiłam godzinę temu test ale wyszedł negatywny. Nie mam zwykłego bólu podbrzusza tak jak zawsze przy okresie. Mam takie fale bólu/kłócia, trwają kilka minut i przechodzą, głównie po prawej stronie. temperaturę ciała mam do 37,5 gdzie zawsze mam 36 lub 36,4. Martwię się, bo nie wiem czy mi się tam coś dzieje czy co? nie miałam żadnych stresów, które mogłyby opóźnić mi okres. Z mężem kochaliśmy się ostatni raz 20-23 luty (miałam wtedy dni płodne). Mam czekać aż dostanę okres czy jechać do ginekologa? Jestem taka mała panikara:)