KWIETNIÓWECZKI 2011

10/06/11 19:47:36

Wiecie że dopiero wy mi przypomniałyście że istnieje jeszcze coś takiego jak body z długim rękawem :D :D Wsadziłam je na sam koniec szafy i zapomniałam o nich a na noc w sam raz. Mój mały ma ostatnio od jakichś trzech dni problem z zasypianiem.Ani w łóżeczku ani na rekach ani w wózku normalnie koszmar jakiś.Zmęczony jak nie wiem a spać nie może tylko się wierci wygina i nie wiadomo czego chce.A co do wagi to jak was czytam to zazdroszczę bo u mnie daleka droga do wagi z przed ciąży a do mojej idealniej to jeszcze dalsza i bardzo odległa i sama nie wiem jak się za to zabrać. I jeszcze jedno kiedy chrzcicie dzieciaki i w co ubieracie.My planujemy na 3 lipca i sama nie wiem jak się nastawiać czy na kredki rękaw czy raczej ja długi .I wiecie co ksiądz nam powiedział.Ze musimy dać małemu jeszcze jedno imię bo Miłosz nie jest imieniem świętym a dziecko musi mieć swojego patrona.Normalnie chory jakiś.Pierwsze słyszę takie coś , ale poczytałam na necie to fakt niektórzy księża mają takie odchyły ale ja nie chcę dawać dziecku drugiego imienia.

KWIETNIÓWECZKI 2011

08/06/11 20:54:35

Heja ale jestem padnięta.Dałam po robocie opieliłam działkę i wyprasowałam wielgachną górę prania i mam już dość przy tym upale.Nawet burza która była nie pomogła dalej duchota. Ja dla starszego używałam dady i dla mnie były o niebo lepsze od rosmanowskich czy lidlowych a teraz też mamy dade premium i są oki. Mały dziś cały dzień przespał aż w szoku jestem, ale chyba odsypiał wczorajsze niespanie :) Mam do was pytanko jak teraz ubieracie maluchy???i w czym kładziecie spać.Dziś małego miałam na spacerku w samych bodziakach i w spodenkach bo było tak gorąco.A spać kładę go w bodziakach i cienkim pajacu i nie wiem czy mu nie za ciepło .Przykrywam jedną warstwą kocyka.Nie chcę go też roznegliżować za bardzo bo to jednak maluch i chyba mu zimniej niż nam.

KWIETNIÓWECZKI 2011

06/06/11 08:36:16

Witam się przepiękną porą.Ja dziś od 5 nie śpię bo mały nie dał.I tak to jest jak jeden da pospać to drugi wstaje bladym świtem. U nas w sumie nic nowego.Miałoszek super rośnie aż człowiek się cieszy [url=http://imageshack.us/photo/my-images/844/p1030845g.jpg/:2r38tluz] [/url:2r38tluz] Uploaded with [url=http://imageshack.us:2r38tluz]ImageShack.us[/url:2r38tluz] A co tam z tym zamkniętym forum.coś już wiecie czy nam pozwolą czy nie. A to moje wczorajsze dwa łobuziaki [url=http://imageshack.us/photo/my-images/855/p1030822w.jpg/:2r38tluz] [/url:2r38tluz] Uploaded with [url=http://imageshack.us:2r38tluz]ImageShack.us[/url:2r38tluz]

KWIETNIÓWECZKI 2011

01/06/11 17:02:54

dziewczyny to w końcu gdzie piszemy tu czy tam

kwietnióweczki 2011

20/05/11 13:20:12

Hejka piękna pogoda dziś i oby tak już zostało. Ja starszego sprzedałam do dziadków a młody śpi na balkonie.Byłam z nim wczoraj u pediatry no i ona też sądzi że to alergiczne.Bo mimo tych krost na buzi i głowie jeszcze te na pupie więc jest duże prawdopodobieństwo.Mały jest na bebilonie pepti a ja kończę karmienie.Teraz jak ściągam to Michał wypija :P :P co mam wylewać to starszy się napije.Mam tylko nadzieję że mały się przyzwyczai do tego mleka bo jak na razie to tak sobie mu idzie jedzenie.No i kupki ciężej wychodzą.Dostał dziś koperek to może mu pomoże.