Trzecie dziecko (lub więcej) czy tylko dla odważnych?

09/09/13 00:23:44

e-misia fajnie sie Ciebie tez czyta i widze ze teraz przejełas pałeczke bo Elfik chyba jednak nie naumiala sie jeszcze karmić ,pisac i odrabiac zadanie ;) i walczyć z papmpkiem i jego zawartoscią , wiec damy jej szanse na poprawę :cmo: . Hmmm o tak, moje życie jak sie wywróciło tak stoi na głowie ale chyba na lepsze sie wydaje ..no cóż zobaczymy .Na razie Karola jutro do sql pierwszy raz ,wiec stres w całym domu sie rozgoscił na dobre i nawet cierpi na bezsennosc, bo K spac bida nie może .Marcello dopiero 24 idzie ale bylismy zapoznac sie z przedszkolem i jak Miss Han zapytała co lubi robić najbardziej to odpowiedził ze : jechac do domu :P: :P: :P: cały mój syn szczery do bólu :D :D :D.Ja przez caly czas robiłam to co kobiety lubią najbardziej czyli zakupy zakupy i urzadzanie i tak coraz fajnei sie robi ale mój men w końcu jutro uderza do pracy bo drukarka do kasiorki przestała pracowac a nikt za darmo nic nie chce dać :/. To tyle w skrócie a ja sie pytam gdzie cała reszta mam ???? ps. witam w klubie spokojnych zakupów , pomimo wielkiej miłosci do moich dzieci wole robic je sama :wo: :wo:

Trzecie dziecko (lub więcej) czy tylko dla odważnych?

28/08/13 14:03:46

Iwo34 to widze ze jesteś rpzykładem do 3 razy sztuka hehe dwóch facetów i córcia ;) ja tez nie jestem zwolenniczka wkładek a ze tabsów nie moge już (limit brania wykorzystałam chociaż efektów ubocznych nie miałam a przynajmniej nie odczuwałam ) to nie biore nic ;)

Trzecie dziecko (lub więcej) czy tylko dla odważnych?

28/08/13 13:15:08

Iwo34 witaj pisz cos o sobie aguśka odpoczywaj a co Ci zalezy ;) potme nadrobisz z praca no chyba ze potomek bedzie z serii leniwiec ;) ja mam wielką przeprowadzkę to czasu brak .Tam się urzadizłam i wąłsnie wróciłam na stare śmiecie zamknac reszte spraw i zakoćzyc swój żywot tutaj ;) . Tak ze chyba mam wytłumaczenie ;) ale gdzie reszta naszych Pań o nie wiem :wo: :wo: :wo: :wrr: :P:

Trzecie dziecko (lub więcej) czy tylko dla odważnych?

17/08/13 19:47:45

hejka witam i ja ale już z nowego domku ;) elf ja tez sie powtórze czytam Ciebie na głos i nawet mój maż sie usmiecha ;) wtedy aguśka cudowne maleństwo i fakt nawet mnie sie przez chwile zamarzyło . pozdrawiam i pewnie odezwe sie jeszcze ;)

Trzecie dziecko (lub więcej) czy tylko dla odważnych?

01/08/13 21:54:42

elf przesliczne masz córeczki i faktycznie jak dwie krople wody .Ach potuliła bym sobie takie maleństwo .jest przepiękna tfu tfu na dolnym zdjęciu jak maleńka laleczka ;)