Poród w Ełku

23/03/10 14:20:33

hihihih Jostyska to mnie rozbawiłaś z tym układniem włosów na palec :lol: ale jeżeli Ty masz kręcone włosy to tym bardziej ciężko znaleźć dobrego fryzjera. A co do mickiewicza to nie jakiś nowy, bo jak znajome rozmawiały to już od dawna chodzą :? Na szczęście włosy nie ręka i odrosną także zawsze można poeksperymnetować. :wink:

Poród w Ełku

23/03/10 12:58:18

Jostka a na armi krajowej to w którym miejscu jest ten fryzjer? Czy tylko jedna kobietka tam przyjmuję? Bo wiesz w zakładzie może być kilka i nie zawsze wszystkie są tak samo dobre. A czy byłyście u tego faceta całego co na początku miał salon na basenie a teraz nad pepco, słyszałam również troche dobrych opini o salnie przy smentku jak też o jakieś dziewczynie na ul mickiewicza ... W końcu i u nas słoneczo nieśmiało się przebija ... może jeszcze dzień nie stracony.

Poród w Ełku

23/03/10 10:47:42

Witam w pochmurny poranek. Co do skelpów to też często z mężem jeździmy po za ełk najczęściej do Białego czasami jak mój jedzie w interesach to i do warszawy a w wakacje np do 3miasta... a teraz szykuje sie nam wyjazd do wrocławia nigdy nie byłam tam na zakupach a podobno są świetne sklepy jak dostanę pozwolonie od lekarza to w drogę. Chociaż przyznam sie, że lepszego wyboru bielizny niż w ełku nie widziałam w jednym miejscu, i kobiety szczególenie ta trochę starsza świetnie potrafi dobrać stanik. Teraz nawet chodząc po ełku jest sporo ciekawych ubrań, większość sklepów jest tych samych w galeriach, no nie ma H&M i Zary. Co jedynie muszę przyznać, że totalna tragedia to ciuchy i buty dla facetów nie ma nic, totalnie nic :? A co do fryzjera to jestem baardzo ciekawa, bo ja tak naprawdę nie mam takiego swojego, mam jedną ale ona świetnie układa, farbowanie nawet nawet ale co do ścięcia to nie polecam. Z dobrym fryzjerem jest tak jak z dobrym ginekologiem ciężko znaleźć dobrego. Gdzie chodzicie do fryzjera?

Poród w Ełku

22/03/10 18:57:24

Weekend minął spokojnie, mąż zabrał nas na lody :D pychota, dzisiejszy dzień też był bardzo udany, udało mi się umówić do kosmetyczki trochę powalczymy z tymi moim pryszczami, chociaż złagodzić ten stan. I pochwalę się dzisiaj kupiłam stanik rozmiar 75f :D mąż skacze z radości a ja zczynam się powoli martwić bo to dopiero połowa o co to będzie później hihihi ale wtedy zacznę się martwić. A jak tam u Was ełczanki? Gdzie zaopatrujecię się w bieliznę? Bo ja polecam oczywiście ten sklep z bielizną w centrum w galeri na wojska polskiego za staniczek dałam 60zł ale jest rewelacyjny firmy Alles. A i polecam również ten sklep za ZUS-em wybór mniejszy ale czasami można sobie coś znaleźć, babka miała nawet koszule do karmienia firmy muzzy, cena przystępna :wink: chociaż z rozmarówką był ciężko.

Poroniłam

20/03/10 09:28:16

Onaxxx, po pierwsze to składam kondolencje, bo mimo iż Twoje dziecko było malutkie, to ono żyło w Tobie, fakt króciutko ale było istniało a Ty do końca życia będziesz o tym pamiętać. Ze stratą dziecka, jest tak, że ten ból nigdy nie minie poprostu z biegiem czasu nauczysz się z nim żyć. Sama jestem mamą po stracie 2 dzieci. Musisz przejść kolejne etapy żałoby... to normalne to co czujesz, a pytanie dlaczego????? Też bym chciała usłyszeć odpowedź na nie... Mam nadzieję, że przynajmniej w szpitalu w którym pracujesz poinformowali Ciebie o możliwości rejestracji i pochówku swojego dziecka, o tym, że przysługuję Tobie również połowa urlopu macierzyńskiego. Bo wiele szpitali skrzętnie ukrywa tą informację, albo nie zna przepisów. A ja zapalam wirtualne światełka dla Twojego maleństwa (*)(*)(*)(*)(*)