SIERPNIOWECZKI 2010!!!!

19/03/10 13:20:35

misiaczkowa ja hydroksyzynę kiedyś brałam w liceum, po niej czułam się jakaś tępa, w ogóle nic ze szkoły nie wynosiłam, a czy ty teraz ją bierzesz? w ogóle można ją brać jak jest się w ciąży?

SIERPNIOWECZKI 2010!!!!

19/03/10 13:11:22

Witam dziewczyny :) Dzisiaj czuje się fatalnie, zalewa mnie gorąco, mam odruch wykrztuśny a nic nie odchodzi, idę chyba do lekarza... nie ma na co czekać. Co do porodu rodzinnego R bardzo chce być przy tym, tylko ja jakoś się obawiam jak on to zniesie... ale jak chce niech będzie. W naszym szpitalu jest kilka sal do porodu rodzinnego więc mam nadzieję że któraś będzie wolna ;)

SIERPNIOWECZKI 2010!!!!

17/03/10 20:34:43

Anka ja nawet nie wiedziałam że penicylinę można brać w ciąży :oops: źle mi się kojarzy ten antybiotyk ponieważ miałam go w zastrzykach... chociaż bardziej bolesne były te z debecyliny... aż na wspomnienie sam tyłek boli ;) Mnie się jakoś chyba gust muzyczny zmienił :shock: cały czas słuchałam dzisiaj jakiejś opery, i innych poważnych utworów a wcześniej lepiej nie wspominać całkiem się mija z moim gustem, w jednym słowie chyba się zmieniam...

SIERPNIOWECZKI 2010!!!!

17/03/10 14:37:46

widziałam już takie fajne naklejki... chociaż inaczej jest nakleić coś gotowego, a inczej kiedy samemu coś się namaluje... taki sentyment :) Anka pod kołderkę szybcikiem, ja chyba za chwile też pójdę bo na siedząco padam. Jostyska superowe uczucie z kopniaczkami :D

SIERPNIOWECZKI 2010!!!!

17/03/10 14:21:42

U mnie z rozliczeniem to jak z krwią z nosa... zabrać się nie mogę, Też planujemy remoncik mały, ale nie wiem jak w praniu wyjdzie, chciała bym dzidzi pokoik urządzić ale starszyzna mówi że na razie to nie ma sensu bo niby dziecko będzie chciało cały czas z nami być a nie w pokoiku, najwyżej jakiś kącik u nas zrobimy, Myślałam nad namalowaniem na ścianie jakichś postaci bajkowych, ale mój R mówi że lepsze były by naklejki. Sama nie wiem co wybrać, a czasu coraz mniej się robi, później jak już ruszać się nie będę mogła ciężko będzie z remontami i innymi takimi.