A moze sa jakies mamy z Francji???

11/04/10 17:48:27

cześć dziewczyny!!! Straszna tragedia sie stała a ja mimo tego że srednio interesuje sie polityką wciąż nie moge w to uwierzyć. wiem tylko że takie wydarzenia skłaniają nas do refleksji.ja np. od wczoraj dużo myśle.zastanawiam sie jakim jestem człowiekiem, jakim mogę być człowiekiem. pojawia sie wiele postanowien by być jeszcze lepszym i tak dalej. ja pomimo tego ze mieszkamy we francji bardzo tesknie za krajem i bardzo to przeżywam:( a w tym momencie jak najabrdziej wiarygodne są slowa piosenki "życie choć piekne tak kruche jest..."

A moze sa jakies mamy z Francji???

07/04/10 09:09:59

cześć dziewczyny!! co słychać ciekawego??? ja dopiero mam wolną chwilkę więc wpadłam się przywitać. nie dość że człowiek sie osprząta przed świętami to i po świetach też trzeba bo bałagan:) wczoraj doprowadzałam dom do porzadku,prałam bo byłi ciepełko więc wykorzystałam pogode i pospacerowalismy troszke z chlopcami. Ania ja tez zawsze mam problem z tym jak ubrac mojego Antka.boje się że ta pogoda jest zbyt zdradliwa i takie nagle ocieplenie moze nas troszke zmylic. ja wole dmuchać na zimne po tym jak antos 4 zlapal oskrzela i jak narazie jeszczr zakladam mu cienka czapusie i kurteczkemimo że jest bardzo cieplo.

A moze sa jakies mamy z Francji???

01/04/10 10:48:21

cześć dziewczyny! dawno zaglądałam i teraz też tak na sekundke. chciałam życzyć Wam Wszystkich Zdrowych,pogodnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy. pewnie nie bede miała okazji zrobić tego na weekendzie bo oczywiscie porządki i jeszcze raz porzadki. w sobote trzeba jechac do spowiedzi,placki i te strawy:):) tak więc WESOŁEGO ALLELUJA! ______§§____________§§ _____§__§__________§__§ ___§§____§_________§___§ __§___§___§_______§____§ _§____§____§_____§____§ _§___§_§____§___§____§ _§§§§___§___§§§§§___§ _________§_________§___§§_§§ ________§___§§_§§___§_§§§c§§§ _______§_____________§_§d§§§ _______§______§______§__§§§ _______§____§___§____§___§ ________§____§§§____§___§ _______§§§§§_____§§§§§_§ _§§§__§_____§§§§§_____§__§§§ §_§_§§____§_______§__§_§§_§_§ §____§_____§_____§__§__§____§ _§____§____§_____§_§__§____§ __§____§§§§_______§§§§____§ ___§____§___________§____§ ____§____§§§_____§§§____§ _____§§§§___§§§§§___§§§§

A moze sa jakies mamy z Francji???

23/03/10 10:41:43

witam wszystkich!! Aniu gratulacje,masz pięknego synka. inaprawde wcale mnie nie dziwi ze dostał 10 któw bo odrazu widać ze to okaz zdrowia.no i niczego sobie ważył.prawie 4 kg,wow naprawde super.

A moze sa jakies mamy z Francji???

22/03/10 10:33:55

cześć wszystkim! witam po weekendzie. ładna mamy pogode,miałam myć okna ale jak na złość nie kupiłam papierowych recznikow a moim zdaniem najlepiej się nimi wyciera na sucho okna wiec musze sie najpierw zaopatrzc i wtedy biore sie za robote:) są jakies wiadomosci od Ani:):) kiedy zobaczymy malutkiego Evana:) miłego dzionka dla wszystkich:)