Październikówko-Listopadówki 2016

12/01/17 16:22:47

Hej Po wizycie u rehabilitanta z małą wszystko ok. Pati na tą główkę kazał tylko kłaść często na brzuszek i zachęcać żeby główką kręciła w każdą stronę. Tak robi bo to str ma mocniejszą. Pati ja chcę Twoją Klarke :mrgreen: jakbym bliżej mieszkała to nawet bym się nie zastanawiała. Wiem jak to jest bo nam przy małej odmówił mój kuzyn. Podał taki powód,ze myślałam że padnę i nie wstanę...masakra Co w tym planowaniu płci jest ;) Oli i mała są przed owu Młody zaś w samą owulke :P: Kurczaczku my też planujemy nad morze jechać ale od nas to ponad 700km. Ja jestem w tyle bo nie mam ani jednego słoiczka. Jakoś jeszcze o tym nie myślę. Narazie sie cycujemy :mrgreen: Wkur#=*$m się bo mała w niedzielę skończyła antybiotyk a od wtorku noc ma taki gesty katar,że sie męczy. Ida jej żółte gile tak jakby z zatok...czyżby ją popuściło. My za osobę na chrzinach dalismy 65zł a za dzieci 55zł.

Październikówko-Listopadówki 2016

09/01/17 12:16:21

Hej Ale zimno...brry Dana masakra chrzcic w taki mróz...wystaw negatyw! Jak mnie wkurzaja tacy sprzedawcy! Kurczaczku :-{: Olcia to miałaś noc... dobrze że szczęśliwie dojechaliście. Pati moja Mała też woli lewą stronę. Ale jak ją trzymam przed sobą to główkę trzyma prosto. Kręci też swobodnie w dwie strony. W środę mamy wizytę u tego rehabilitanta to powiem mu żeby to spr.

Październikówko-Listopadówki 2016

05/01/17 19:47:29

Pati co za bałwan z tego lekarza :evil: Przecież nie zawsze jest z kim zostawić dzieci! Ale bym mu nagadała! Biedny Antoś :( Ludzie to jakąś znieczulice mają :evil: masakra!

Październikówko-Listopadówki 2016

05/01/17 15:50:31

Hej Byliśmy na kontroli. Młody ok już prawie nie kaszle. Malutka ma jeszcze trochę czerwone gardelko...a ja myślałam, że z nim wszystko ok bo w poniedziałek nic lekarka nie mówiła o gardle. A tu sie okazało że antybiotyk dała właśnie bardziej ze względu na nie a nie na tą flegme. To żeśmy się dogadaly no ale tak to jest jak sie dwójką maluchów wychodzi do gabinetu :roll: no ale najważniejsze, że jest już dużo lepiej do niedzieli ma i tak brać antybiotyk. Młody Jeszcze jutro i koniec. Zaraz zbieramy się do pepco i rosmana z mężem. Pati ehh też by mi było przykro :( Dana ja już nie krwawie. Olcia udanego wyjazdu :) Kurczaczku my dalej w domu uwięzieni. Przyszła płyta chodakowskiej :D zaczynam ćwiczyć z nią sukces na brzuch.

Październikówko-Listopadówki 2016

04/01/17 11:32:33

Hej Dzięki Olcia to Ci się udało ;) Pati Mała ma ospamox a Młody sumamed. Nie bardzo chciałam dawać antybiotyki ale teraz widzę, że dobrze robię. Mała nie harczy już i nie dlawi sie tak. Młody w końcu nie płacze jak kaszel bo tak to w nocy sie darł bo tak nim szarpało. Mała jest coraz fajniejsza jak mnie widzi to banan na buzi ma od razu. A jak fajnie gaworzy :mrgreen: